T. Frýda [-] - R. Machovec [-] , M. Komrska [-] , O. Novák [-] , P. Kuřina [-] , F. Vávra [-] , D. Marcinko [-] , D. Holman [-] , P. Masák [-] , J. Tisot [-] , V. Rom [-]

FC Předslavice
J. Kouba [-] - V. Dejmek [-] - L. Řezník [-] , V. Pěsta [-] , L. Majer [-] , P. Jehlík [-] , B. Rapčáni [-] , P. Zelený [-] , M. Mareš [-] , M. Jehlík [-] , J. Koubek [-]

ŽK: 56. M. Háva , 68. V. Pěsta , 84. M. Suchan .
Počet diváků: 32. Rozhodčí: ZÁBRANSKÝ Václav - VÁVRA František (N), KAMENSKÝ Petr (N).

3. 10. 2018 19:19
Hodnocení zápasu
1. 10. 2018 19:14
Dobrý den, chci Vám zde přiblížit včerejší fotbalové utkání třetí třídy Strakonicka mezi Sousedovicemi B vs Předslavice. Utkání řídil sudí Zábranský o kterém se dozvíte v pozdějším textu. Utkání začalo pod taktovkou domácích a hosté se k ničemu vážnému nedostali. Po prvním poločase byl stav 1-0 pro domácí a je nutné podotknout, že zaslouženě. Druhá půle nabízela vyrovnaný fotbal a hostům se podařilo v 68 minutě vyrovnat. Tím odstartoval koncert pana rozhodčího Zábranského, který nenechal nic náhodě. Nemohoucnost domácích v zakončení podporoval spoustu výroků nad kterými zůstává rozum stát. Například po velmi tvrdém zákroku (jasném faulu) na hostujícího hráče, celou situaci komentoval slovy 'nemá tady skákat jako srnka' a ještě poškozenému ukázal žlutou kartu. V 82 minutě útok domácích a gól z ofsidu, který neviděl jen sám pan rozhodčí. 88. min hostující hráč jde do souboje a po něm zůstává domácí brankář na zemi. Rozhodčí nechává hru kupodivu pokračovat a v moment kdy hostující hráč je sám před prázdnou branou přerušuje hru s úsměvem na rtech. Vysvětlení této situace se nedočkal ani kapitán hostů. Následně ukončuje zápas. Nejhorší na tom je to, že tenhle pán je Předseda VV OFS. Tento pán by měl jít příkladem všem. Bohužel tak tomu není a spravedlnosti u tohoto pána se nedočkáte. Možná kdyby......
Fanoušek, Funkcionář, Administrátor klubu, Vedení klubu, Předseda klubu, Zpravodaj, Fotograf - TJ Hraničář Borová Lada | Jihočeský | Prachatice