2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2018-2019

--

Domácí FK Ledce poráží TJ Sokol Dolní Bělou

11. T. Havránek (p.) , 68. J. Suchomel - 87. J. Sidorjak
12

FK Ledce po první porážce budou chtít využít domácí prostředí a porazit TJ Sokol Dolní Bělou, která první domácí zápas vyhrála až po penaltách

Domací vedou v prvním poločase díky penaltě

V prvním poločase jsme viděli řadu šancí na obou stranách, ale všechny nebezpečné situace dokázali brankáři obou týmu zlikvidovat. Jediný gól, který první poločas nabídl, byl v 11.minutě po pokutovém kopu, s kterým si poradil domácí Tomáš Havránek.

V druhém poločasu jsme viděli branky na obou stranách

Na druhý poločas si oba týmy připravili řadu šancí. Na zápas se dal opravdu koukat. Další gól jsme viděli v 68.minutě, kde udeřili opět domácí, konkrétně Jiří Suchomel a zvýšil na 2:0. Hosté se tlačili čím dál tím víc ke vstřelení kontaktní branky, která nakonec přišla, skóroval Jakub Sidorjak. Bohužel už běžela 87.minuta a hosté už neměli čas vyrovnat.

TJ Sokol Dolní Bělá
David Koudela: Byl to hezký zápas s šancemi na obou stranách, chybělo nám jen trochu štěstí, abychom urvali alespoň bod, za předvedený výkon se nemusíme stydět.

FK Ledce
D. Smolák [-] - P. Houška [-] , J. Suchomel [-] , O. Tupý [-] , A. Pašek [-] , P. Fryč [-] , L. Palek [-] (46. K. Helma [-] ) , L. Kraček [-] (84. M. Klůc [-] ) , V. Kabát [-] , T. Havránek [-] , D. Štefánek [-]

M. Kraus [-] - L. Pešička [-] , L. Pešička [-] , L. Matoušík [-] , J. Turjanica [-] (46. D. Popp [-] ) , J. Volf [-] , T. Bušek [-] , D. Koudela [-] , P. Čása [-] , M. Dobrý [-] (58. M. Bernášek [-] ) , J. Sidorjak [-]

ŽK: 22. P. Fryč - 10. J. Volf , 50. L. Matoušík .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KRATOCHVÍL Václav - MAREŠ Jiří (N), KROJ Oldřich (N).