8.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Janovice po výhře nad Sušicí překvapily v Lubech

10

Janovice, které minule nastřílely 6 branek do sítě Sušice přijely do Lub a doufali v nějaký ten bodový zisk. Nakonec si dovezli všechny tři za výhru 0:2.

Janovice udeřily ke konci poločasu

Zápas, který byl o jedné brance, který jako první vstřelili hosté, protože domácí útoky byly bezzubé. Většinu omácích táhnul Přemysl Voráček, ale domácím se nedařilo dostat do pořádného zakončení. Janovicím se lépe dařila kombinace a zaslouženě vyhráli první poločas 1:0.

Druhý gól definitivně rozhodl

Ve druhém poločase začali domácí trochu bojovat, ale všechny jejich naděje srazilalaciná branka na 2:0. Za tohoto stavu domácí Luby nastřelily ještě tyčku po brejkové situaci a to bylo asi všechno! Janovice si za svou aktivitu, hlavně na útočné polovině zasloužily vyhrát.