14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Komínek rozhodl brankou v předposlední minutě!

11

Rezerva Nové Vsi otočila zápas ze stavu 0:2 a sesadila Hamry z první příčky tabulky

Hamry vyhrály poločas

V dohrávce 14 kola přivítala rezerva Nové vsi na svém hřišti lídra tabulky z Hamrů nad Sázavou. Favorit utkání se ujal brzy vedení, do kterého ho poslal ve čtvrté  minutě dorážející Jarda Miklík. Ve 22.minutě to pro domácí vypadalo ještě  hůře, když se prosadil z rychlého  protiútoků Lukáš  Filipi. Po druhé inkasované brance domácí přidali, zpřesnili rozehrávku a výsledkem bylo zkorigovaní nepříznivého stavu na poločasových 1:2.O branku se postaral Petr Šandera, jenž se trefil po rohovém kopu.

Střídající Komínek rozhodl

Druhá půle byla po většinu času v režii  domácích, kterým se dlouho nedařilo srovnat skóre, přestože si vypracovali několik slibných šancí. Vyrovnání se nakonec domácí dočkali 11.minut před koncem, když se opět po rohu trefil hlavou zakončující Petr Šandera.Když už spělo utkaní k remízovému konci, využil Vojta Komínek zaváhání stopera a střelou  z pětadvaceti metrů překonal brankáře Pinkavu. Tím stanovil výsledek zápasů na 3:2.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: I když jsme se pomaleji rozjížděli, nakonec jsme si výhru za aktivitu zasloužili.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: V první půli jsme hráli dobře. V druhé jsme se snažili hrát na brejky a hlavně neinkasovat. To se nepodařilo, jelikož rozhodčí udělal z odkopu roh a bylo srovnáno. Po chybě jsme nakonec nebrali ani bod.

T. Čížek [-] - M. Kuchta [-] , M. Miluška [-] (64. V. Bureš [-] ) , V. Beneš [-] (60. V. Komínek [-] ) , J. Šandera [-] , V. Novotný [-] (90. V. Kužel [-] ) , T. Nečas [-] , J. Nečas [-] , S. Kubík [-] , P. Bureš [-] , P. Šandera [-]

T. Pinkava [-] - D. Havlík [-] , T. Jelínek [-] , P. Novotný [-] , L. Filippi [-] (60. P. Danko [-] ) , J. Miklík [-] , K. Tesař [-] , I. Sojma [-] , T. Novotný [-] , Š. Vrša [-] (56. J. Dvořák [-] ) , A. Šabart [-]

ŽK: 10. S. Kubík , 28. V. Beneš , 62. V. Novotný .
Hráči zápasu: P. Šandera .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - DOSTÁL Tomáš, ŠANDERA Ondřej (N).