21.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

Lipnice se přibližuje záchraně

20. M. Bacík , 27. T. Rojka , 35. A. Bláha , 72. M. Bacík - 40. M. Zelený
0

Domácí jsou momentálně na jedenáctém místě tabulky se ziskem dvaadvaceti bodů. Takže každé vítězství je pro ně cenné. O svém vítězství rozhodli během patnácti minut první půle.

Golčův Jeníkov přijel v poslepované sestavě a podle toho také hra vypadala. Hlavně v prvním poločase byli lepším týmem domácí, kteří si během čtvrt hodinky vytvořili tříbrankový náskok. Nejprve se míč odrazil k Bacíkovi, který se z malého vápna nemýlil. Poté poslal Kubát dlouhý pas na Rojku a ten přeloboval jak obránce, tak brankáře. Třetí trefu přidal Bláha, který se prezentoval přesnou střelou k tyči. Hosté sice do poločasu ještě stihli snížit dorostencem Zeleným, ale to bylo v první půli vše. Po změně stran se jim smůla trochu přilepila na paty, když nastřelili tyčku a Lipnice nakonec ještě přidala čtvrtou branku, když se trefil podruhé v zápase Bacík.

TJ Sokol Lipnice nad Sázavou
Tomáš Rojka, trenér Lipnice: „Musím říct, že nám perfektně fungovala defenziva – Kubát a Dolejši byli dnes stoprocentní. Za stavu 1:3 jsme měli štěstí, protože soupeř nastřelil jen tyčku. Kdyby se dostal na dostřel jedné branky, mohlo to být také jinak.“

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Jakub Hortenský, hráč G. Jeníkova: „V prvním poločase byli domácí lepší. Po změně stran se hra vyrovnala. Máme velké problémy se sestavou. Přijeli jsme ve dvanácti a jeden se při rozcvičení zranil. Navíc nám chytal útočník, protože brankář je zraněný. Museli jsme sestavu poslepovat čtyřmi dorostenci.“

A. Yakymenko [-] - J. Dolejš [-] , M. Krupička [-] , T. Hradecký [-] , P. Bárta [-] - M. Bacík [-] , P. Dolejší [-] , R. Kubát [-] , T. Horák [-] - A. Bláha [-] , T. Rojka [-]

M. Procházka [-] - R. Kaňkovský [-] , P. Vlášek [-] , V. Koubek [-] , J. Rokos [-] - J. Miřácký [-] , T. Koten [-] , S. Šulc [-] , D. Novotný [-] - J. Hortenský [-] , M. Zelený [-]

Hráči zápasu: M. Bacík , P. Dolejší .