17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Vedoucí Nová Ves válí dál

0

Domácí své soupeře válcují a nevyhnula se tomu ani Kamenná Lhota, která si odvezla čtyřku.

První branka padla až ve 26. Minutě, kdy se po centru trefil hlavou Čížek a ještě do poločasu se Nové Vsi podařilo náskok navýšit. Beneš poslal balon do uličky Závorkovi a ten šel sám na brankáře a dal na 2:0. Po změně stran patřilo prvních dvacet minut domácím a ty svůj tlak přetavili ve dvě branky. Pak trochu přestali hrát a Kamenná Lhota snížila. To však bylo z její strany vše.

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
Vlastimil Šimek, vedoucí mužstva Nové Vsi: „Do našeho prvního gólu byla hra vyrovnaná, ale pak jsme měli velkou převahu a dali také druhý gól. Pro nás to byla zasloužená výhra.“

M. Bárta [-] - J. Lebeda [-] , J. Peca [-] , J. Pecha [-] , O. Libosvár [-] - B. Čížek [-] , M. Vávra [-] , O. Šemík [-] , M. Šimek [-] - R. Závorka [-] , J. Beneš [-]