17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Keřkov přišel o vítězství v závěru

0

Štoky nejprve během jedné minuty srovnaly dvoubrankový náskok soupeře a pak ještě udeřili v závěru a vezou si tři body.

Domácí šli v prvním poločase do vedení, chyby hostující obrany využil Jiří Novotný. Po změně stran Keřkov tlačil hosty a z toho vytěžil druhou branku. Opět po chybě štocké obrany. Jenže pak přišel nepochopitelný výpadek. V 75. Minutě se hlavou trefil Jaroslav Holík, hned po rozehrání opařenou obranu domácích překonal Šprla. A výbuch domácích dokonal opět Holík, který tři minuty před koncem využil samostatný únik a dal na 2:3.

TJ Sativa Keřkov B
Tomáš Háněl, hráč Keřkova B: „Během poslední čtvrt hodinky jsme úplně propadli a ztratili vedení.“

TJ Sokol Štoky B
Pavel Med, hráč Štoků B: „Podařilo se nám během jedné minuty vyrovnat a pak ještě proměnit samostatný únik.“

J. Zvolánek [-] - J. Krátký [-] , D. Paul [-] , J. Jeřábek [-] , M. Kamarád [-] - J. Čepl [-] , M. Prokeš [-] , J. Šuška [-] , J. Novotný [-] - P. Čermák [-] , T. Háněl [-]

J. Matějka [-] - J. Brož [-] , P. Hejsek [-] , T. Gleixner [-] , J. Holík [-] - M. Lakatoš [-] , J. Netolický [-] , M. Kubík [-] , P. Ambrož [-] - D. Šprla [-] , J. Fic [-]

Hráči zápasu: M. Prokeš - J. Holík .