13.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

--

0

Do Štok přijel vedoucí celek tabulky. Ovšem domácí se ničeho nezalekli. Začátek zápasu patřil jim, jenže po půl hodině hry udělali dvě chyby, které soupeř potrestal. Navíc Vepřová ještě do poločasu přidala třetí branku. Ve druhé půlce štocké béčko započalo stíhací jízdu, ale povedlo s ejim pouze snížit na 3:2.

TJ Sokol Štoky B
Pavel Med (hráč, Štoky B): „Do dvacáté minuty jsme byli lepší, ale pak jsme chybovali a bylo. Po změně stran se hrál fotbal nahoru dolů. Podařilo se nám dát dvě branky. Hosté ale svůj náskok udrželi.“

T. Kubát [-] - J. Brož [-] , P. Hejsek [-] , D. Šprla [-] , P. Ambrož [-] - L. Havel [-] , M. Lakatoš [-] (46. J. Holík [-] ) , P. Med [-] , T. Gleixner [-] - P. Hejsek [-] , J. Dáňa [-] (62. P. Bošacký [-] )