21.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

--

Juniorka Chotěboře si poradila s Černovicemi

0

Na hřiště průběžně třetí Chotěboře zavítalo mužstvo Černovic. Chotěbořští fotbalisté si utkání na domácí půdě s přehledem pohlídali a zvítězili jednoznačným rozdílem 4:1.

První dvacetiminutovka utkání byla jednoznačně v režii domácích fotbalistů. Převahu zúročil ve 21. minutě Tůma a otevřel skóre.  Avšak o sedm minut později bylo srovnáno, o vyrovnávací branku se postaral černovický Vojtěch Míka. Další branky se však Černovice v utkání již nedočkaly. Navíc vzal na sebe zodpovědnost Dvořák, který ve 40. minutě strhl vedení na stranu domácích.

Druhý poločas byl už v jasné režii domácích, kteří Černovice nepouštěli prakticky do žádné šance a sami navíc dvě branky přidali. V 57. minutě se trefil opět Tůma a v samotném závěru přidal čtvrtý gól vystřídavší Ondráček.

FC Chotěboř B
Jiří Turek, trenér Chotěboře B: Zcela zasloužené vítězství. V utkání jsme byli prakticky po celý zápas lepší.

TJ Sokol Černovice
Zdeněk Zíka, vedoucí týmu Černovic: Domácí fotbalisté byli pohyblivějším, důraznějším a lépe kombinujícím týmem. Nám se ve 37´zranil stoper Koller, otřes mozku z hlavičkového souboje, což se projevilo v kompaktnosti obranné řady. Vítězství domácích je zcela zasloužené.

P. Chalupa [-] - J. Neuvirth [-] , D. Čapek [-] , M. Málek [-] , R. Odvářka [-] - P. Češík [-] (58. J. Ondráček [-] ) , F. Tůma [-] (65. P. Ledvinka [-] ) , L. Dvořák [-] , M. Běloušek [-] , T. Kohout [-] - J. Šimoňák [-] (53. P. Krédl [-] )

K. Vošahlík ml. [-] - T. Hlásek [-] , L. Koller [-] (45. R. Pěnka [-] ) , T. Kohout [-] , D. Růžička [-] - M. Scheufler [-] , P. Krejčí [-] , J. Hadrava ml. [-] , V. Míka [-] - J. Vlach [-] , L. Stark [-] (69. V. Novák [-] )

ŽK: 26. J. Neuvirth , 70. R. Odvářka - 25. P. Krejčí , 80. T. Hlásek , 81. R. Pěnka .
Hráči zápasu: F. Tůma , M. Běloušek - T. Hlásek .