11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

25. J. Novák , 52. J. Novák , 57. A. Hruzík , 63. A. Hruzík , 67. R. Redzina (vl.)
0

Hostující web hodnotí zápas.

FC Vřesina
klubový web: Vřesina opět venku vyhrála.V první půli byl zápas ještě vyrovnaný,ale Vřesina se dostala do vedení zásluhou Jakuba Nováka ve 25´hry 0:1. Ve druhé půli opět Kuba Novák zvýšil v 52´na 0:2. Potom se dostal dvakrát ke slovu kapitán Tonda Hruzík a v 57´a 63´dvěma brankami navýšil vedení Vřesiny na 0:4.Poslední branku dal domácí kapitán Redzina do vlastní sítě a zakončil výsledek na 0:5.Vřesina tak dále vede tabulku škoda jen ztraceného zápasu v Bohuslavicích. V neděli se tak můžeme těšit na derby zápas doma s Dolní Lhotou,která prohrála v Hati a je stále bez bodu.