18.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Darkovice - Stará Bělá

0

Zajímavé utkání se hrálo v Darkovicích, kde přijeli hosté ze Staré Bělé. Domácí byli lehce aktivnější, ale dobře bránící hosté je nepouštěli do větších šancí. Až ve 20. minutě chybě Ondry Pytlíka převzal míč na pravé straně Pavel Vyletělek, krásně odcentroval a nepokrytý Poštulka vstřelil první gól utkání 1:0. Do poločasové pauzy bylo srovnáno, kdy si ve 35. minutě jeden z domácích stoperů vybral slabší chvilku, neodkopl míč, který mu vypíchnul Radek Pytlík a únik zakončil střelou mezi nohy domácímu gólmanovi – 1:1. První poločas tedy skončil remízovým výsledkem.

Začátek druhého poločasu přinesl zejména souboj středových řad, kdy se na hřišti nedělo nic zajímavého. V 61. minutě se ke slovu opět přihlásil Poštulka a po dalším centru vrátil vedení na domácí stranu - 2:1. Stará Bělá ovšem nesložila zbraně a i díky střídajícím hráčům začala přebírat iniciativu. Výsledkem byla vyrovnávací branka v 73. minutě, která padla po autovém vhazování, který hráči Staré Bělé rozehráli nakrátko a přízemní centr si v pokutovém území našel Knápek a srovnal na 2:2. Poté převzali iniciativu hostující hráči a v závěrečných minutách byli na hřišti aktivnější. Dokonce se dostali do tří velmi dobrých příležitostí, které bohužel pro ně neskončili brankou. Zápas tedy skončil remízovým výsledkem 2:2.

„Do 60´minuty si myslím, že jsme byli trošku lepším týmem a za tuto pasáž bychom si zasloužili vyhrát. Ale nakonec si myslím, že remíza je spravedlivá pro obě mužstva,“ za domácí zhodnotil zápas brankář Štěpán Chlappek.

Podobně zápas za hosty zhodnotil obránce Ondra Pytlík. „Remíza je asi spravedlivým vyústěním dění na hřišti. Začali jsme hrát až v posledních patnácti minutách, kdy jsme mohli zcela otočit zápas, ale žádnou ze šancí jsme neproměnili.“