3.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Přestože Slavia zahodila penaltu, slaví vítězství!

60. M. Handl
0

Ve třetím kole na sebe narazily týmy, které na svém kontě nemají ani bod. Jak SK Moravská Slavia Brno, tak TJ Tatran Rousínov své první zápasy prohráli, a tak si chtěli spravit chuť právě v tomto souboji. Šťastnější byli nakonec domácí, kterým zařídil výhru Martin Handl v 60. minutě utkání

Nudný první poločas branku nepřinesl

Ze začátku zápasu měli více ze hry hosté z Rousínova. Ale větší převahu si nevytvořil žádný tým, a tak se hrálo nahoru- dolů bez vážnějších příležitostí. Zápas v sobotním dopoledni sledovalo pouze 65 diváků, kteří měli o fotbalové akce určitě nouzi. První poločas skončil 0:0.

Handl rozhodl zápas po hodině hry

Jediná branka zápasu přišla po hodině hry, když po centru z křídla sklepl míč Stehlík přímo k Martinu Handlovi, a ten prostřelil tvrdou ránou obranu i brankáře hostů. Pět minut po vstřelené brance, mohli jít domácí do dvougólového vedení, ale domácí kapitán Buršík neproměnil pokutový kop. Rousínov se na vyrovnání nezmohl, přetože měl v poslední minutě stoprocentní gólovku, kterou nepustil za své záda skvěle chytající Dvořák. Slavia si tak přpisuje první výhru v letošní sezoně.

SK Moravská Slavia Brno
Michal Dufek (trenér - SK Moravská Slavia Brno): Jelikož je teprve začátek sezony, šla na hráčích cítit nerozehranost a nedostatek zápasů v soutěžním tempu. Ale to je na startu nové sezony očekávané. My doufám, že se od dnešního výkonu odrazíme a bude se nám dařit i nadále. Dneska bych chtěl pochválit gólmana Kubu Dvořáka, který v poslední minutě vychytal jasnou gólovou příležitost soupeře.

J. Dvořák [-] - J. Kvasnička [-] , M. Krejčíř [-] - T. Veselovský [-] , V. Logara [-] , P. Dohnal [-] (64. J. Veselý [-] ) , M. Handl [-] , L. Černý [-] , T. Buršík [-] - R. Stehlík [-] - R. Záruba [-]