4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Valtinov doma znovu padl

0

Zahrádky se pyšní zajímavou formou a to hlavně díky šutérovi Moravcovi, který díky brankám víceméně sklízí smetanu, podpořenou týmovým usilím. U Valtinova je to jedna a ta samá písnička a i dnes se nesešli v nejlepší sestavě...

Hosté byli určtě lepší

Domácí dostali branku opět zkraje utkání a možná, že i od toho se to pak celé odvíjelo. Hosté se ujali otěží zápasu a začali se posouvat směrem k brance Valtinova. Ten se moc na odpor nezmohl a tak spíše ustavičně bránil a snažil se nedostat zbytečnou branku. Ta ale přišla v 8. minutě a využil ji kdo jiný, než Moravec Ondra, který utekl po levé lajně a obstřelil brankáře. Valtinov přece jen stále dýchal, ale k brance se dostavil jen s vělkými obtížěmi. Zahrádky si tak zbytek poločasu pohlídaly a do šatny odešly s vedením 0:1.

Valtinov se zvedl, ale branku nedal

Domácí byli po přestávce posíleni o hráče, jenž ještě stihl dorazit ze směny a na hře se hned výrazně podepsal. Valtinov se sebral a začal hrát fotbal, který ale ztroskotával na vyložených šancích. Jestli měli domácí šance dvě, za celý zápas, tak je to skutečně hodně, vzhledem k tomu, jak na hřišti hráli. Nutno ovšem znovu připomenout, že domácí mají i tak trochu smůlu, nejen, co se sestavy týče. Ještě větší smůlu měli, když v 80. minutě obdrželi další branku. Chládek David se pod brankou podepsal jako hlavní autor, který utekl pro změnu ze středu hřiště. To bylo vše, zápas tak skončil lépe pro hosty v poměru 0:2.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): Opět ta samá písnička. Nedokázali jsme se sejít v dobré sestavě a proto jsme dnes prohráli. Šance byly i u nás, ale ty nedopadli. Navíc byly jen asi dvě, což je hodně málo. Jinak musím přiznat, že jsme doma určitě chtěli vyhrát, ale jak říkám, pálí nás ta sestava. Příště by se to už mělo zlepšit. Jinak za hráče utkání musím vypíchnout tradičně gólmana Vimera a kapitána Kristeka z pole.

J. Vimer [-] - J. Molhanec [-] , L. Mleziva [-] , P. Nemeš [-] (50. J. Štembera [-] ) , M. Bezděkovský [-] , L. Doubek [-] , M. Šimon [-] , J. Kristek [-] , M. Nešvera [-] , J. Zelený [-] , J. Šuma [-]

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - D. Novotný [-] , M. Lodinský [-] - Z. Habel [-] , J. Knoflíček [-] (85. M. Řehák [-] ) , M. Jelínek [-] , J. Klíč [-] , L. Chladík [-] - O. Moravec [-] , D. Chládek [-] - T. Pospíšil [-]

ŽK: 30. L. Chladík , 83. M. Jelínek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Táborský Josef - ŘEHÁK Martin (N), KUDLÁČEK Tomáš (N).