1.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , 2016-2017

Nestárnoucí "Máca" Kočer rozhodl

0

Utkání nám svými postřehy přiblížil Ondřej Bukovinský...

SK Holubov
Ondřej Bukovinský (hráč): "Podzimní sezónu 2016 jsme vyjeli uzavřít na letiště do Vetřní. Před zápasem 6 omluvených a absentující sudí, takže jsme začali s mírným zpožděním, řízení utkání se ujal domácí trenér V. Sulzer. Domácí byli od začátku aktivnější, jejich akce končily ale po hříchu kolem vápna, k ohrožení Milanovy svatyně se nedostali. Velké hřiště se přímo nabízelo k brejkům, dva jsme nezakončili, ale pak si Máca krásně seběhl za obranu na Ondrův pas a levačkou vymetl pavouky z levého ucha brány - 0:1. Inkasovaný gól domácí nastartoval, prostřídali v útoku a byli kolem našeho vápna čím dál dotěrnější, kopali snad 12 rohů a další standardky, naše obrana držela. Mezi tím jsme i my od útoku poslali čerstvé síly zosobněné Jirkou Fukou a ze spolupráce s Mácou se urodily dva brejky, zvlášť při tom druhém to mohlo být o hodně veselejší, když golman byl už mimo hru, ale vracející se obránce stihl střelu z úhlu zablokovat. Do druhé půle jsme nastoupili tak jako do první, domácí s míčem na kopačkách nás zatlačili a stíhali jsme jen odkopávat. Na druhou stranu i z odkopů jsme chodili do brejků, Petr Íbe, ani Venca ale neměli štěstí a gólovou pojistku nepřidali. Kritický okamžik nastal v 70. minutě, po dlouhém autu se nám svalil ve vápně útočník opírající se o Adama a sudí zapískal penaltu. Nejlepší hráč domácích N. Kotlár ale při její exekuci selhal a ve vzduchu se mihlo Milanovo tělo. Vyhecovaný závěr jsme ustáli a ubránili nejtěsnější vítězství. Uff. Díky domácímu V. Sulzerovi, že se ujal pískání, hlavně druhou půli pro něj bylo velmi těžké ukočírovat."

SK Větřní B
M. Dobrovodský [-] - M. Přibyl [-] , J. Dušek [-] , M. Čep [-] , T. Hromada [-] , N. Kotlár [-] , P. Homer [-] , M. Vegeš [-] , M. Votýpka [-] , L. Turek [-] , P. Marek [-]

SK Holubov
M. Popel [-] - T. Franěk [-] , J. Hůlka [-] , V. Franěk [-] , O. Bukovinský [-] - L. Kroček [-] , M. Bušta [-] - M. Kočer [-] , J. Fuka [-] , V. Schuster [-] , P. Uibelacker [-]

Počet diváků: 30. Rozhodčí: Petroušek Antonín - PILS Martin (N), BUŠTA Luboš (N).