2.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

--

Domácí potvrdili výhodu domácího prostředí

0

Domácí o poločase vedli 2 : 1

Domácí byli jasně lepším týmem, svou cestu, za třemi body načali již ve 4. minutě trefou Václava Šimana.Hosté sice vzápětí vyrovnali, když centr Daniela Čížka usměrnil hlavou do brány Jiří Žahourek, ale ve 45. minutě vrátil vedení domácím Ondřej Kubát.

Domácí si ve druhé půli výhru pohlídali

Do druhé půle se obraz hry mnoho nezměnil, domácí čím dál více útočili, ale v 61. minutě hosté po hezké kombinaci vyrovnali Markem Tůmou.To bylo ale z jejich strany vše, naopak domácí v 69. minutě znovu otočili stav ve svůj prospěch, když se trefil Stanislav Šlesingr.O pět minut později Bronislav Petrák zvýšil na 4 : 2 pro domácí a na konečných 5 : 2 upravil v 76. minutě, svým druhým zásahem, Václav Šiman.

TJ Sokol Lipová
Petr Hynek: Vůbec jsme nezvládali bránit útočníky soupeře a vzadu jsme dělali velké chyby