8. V. Sláma (p.) , 62. J. Čech , 82. J. Čech , 88. J. Hucl
0

Penalta a dvě vyloučení viděli diváci v Kozolupech

Rychlé vedení domácích

Baník zcela jistě přijel do Kozolup s vidinou bodového zisku. Ovšem již v osmé minutě dostaly jejich plány velkou trhlinu. Na jejch bránu se řítil osamocený domácí útočník, který byl ve vápně faulována byla z toho jak penalta tak červená karta. Penaltu proměnil Vojta Sláma a poslal tak domácí do vedení. Domácí si proti oslabenému soupeři postupně vypracovali i další šance, ale na svém místě stál gólman Chrien.

Kozolupy si v poklidu navyšovaly vedení

Druhý poločas splnil, to co se dalo očekávat od zápasu, kdy hrajete proti deseti a ještě doma. V šedesáté druhé minutě se po sólové akci proadil Kuba Čech a navýšil tak vedení domácích na 2:0. Stejný hráč, praktikci přes kopírák zvýšil deset minut před koncem zápasu již na 3:0 a o výhře domácích nebylo pochyb. Čtyři minuty před koncem se za řeči k sudímu poručel předčasně do šaten Míra Fořt a hosté dohrávali v devíti. Toho ještě dokázal využít Jirka Hucl a upravil konečný stav na 4:0.

TJ Sokol Kozolupy
Jan Hucl: Mnoho dalších šancí v zápase jsme ještě nevyužili, ale výhra zasloužená.