Kozolupy ukázaly svou sílu na horké půdě Bezvěrova.

85. R. Kozák (p.) , 90. R. Kozák (p.) - 11. J. Čech , 26. J. Rajčáni , 40. J. Čech , 45. M. Frič , 60. J. Čech
0

Hráči Kozolup kombinačně vyspělejší hrou přehrávali po celý zápas domácí Bezvěrov.

Ani horká půda nezadržela brankový příděl v domácí síti.

Zřejmě ve Španělské Barceloně byli hráči Kozolup na svém soustředění. Alespoň jejich hra tomu od úvodního hvizdu utkání nasvědčovala. Přihrávka střídala přihrávku a domácí obrana musela mít pěkně zamotanou hlavu. Již v 11 minutě se k dorážce ve vápně dostal Jakub Čech a bylo 0:1.

Tlak hostů nadále pokračoval a bylo tak otázkou času, kdy přijde další gól a stalo se tak v 26. minutě a na konci kombinace stál Juraj Rajčáni. Ani to hostům nestačilo a po další z kombinací skóroval opět Jakub Čech. Těsně před tím, než rozhodčí ukončil první polačas upravil jeho konečný stav na 0:4 Michal Frič.

Kombinace hostů pokračovali již spíše v duchu exibice.

V 60 minutě si pro svůj hatrik došel samostatně až z poloviny hřiště Čech a stal se tak tento víkend již třetím hráčem, který zaznamenal 3 branky v zápase.

Když už se zdálo, že se povede obraně hostů udržet nulu v zadu přišly během závěrečných 5 minut dva fauly ve vápně. K exekuci obou penalt se postavil Robert Kozák a obě proměnil.

TJ Sokol Kozolupy
Jan Hucl: Myslím, že jsme byli lepším týmem a kombinační hrou jasně přehrávali soupeře.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: BOHUN Josef - RADA Jaroslav (N), DAVÍDEK Tomáš (N).