Hráčem 24. kola, 1.B třída sk. A, se stává...

Datum kola: 31.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Martin Trpišovský

34%

I přes jistotu postupu Ledeč nad Sázavou nechce urazit fotbalovou štěstěnu a nevypouští ani v závěru sezony žádný zápas. Hráč 24. kola, Martin Trpišovský, tomu ve venkovském utkání na hřišti Horní Cerekve přispěl dvěma brankami a vysloužil si nominaci trenéra do ideální sestavy kola. Tam už vše ostatní dokonali fanoušci, kteří mu pravidelně posílali hlasy a vynesli jej na první místo v hlasování s konečným výsledkem 34% všech zaslaných hlasů.

2. Ondřej Sadský 21%
3. Tomáš Doležal 11%

0

Ve velmi těsném hlasování o nejlepšího hráče 24. kola I. B třídy sk. A vzešel vítěz! Stal se jím útočník Martin Trpišovský, útočník suverénního lídra soutěže a postupujícího celku Ledče nad Sázavou. Těsně pod vrcholem zůstal jiřický záložník Ondřej Sadský, který dokázal v utkání proti favorizovanému Humpolci B vstřelit už ve 4. minutě otevřít skóre a poslat hosty nečekaně do vedení. Poslední Jiřice pak dokázaly juniorku Humpolce trápit v celém průběhu utkání, jen díky penaltě v poslední minutě duelu si domácí na své půdě ponechali alespoň bod. Jako poslední doplnil TOP 3 humpolecký zadák Tomáš Doležal. Ve vyrovnaném utkání proti outsiderovi z Jiřic dokázal v 82. minutě snížit na 2:3 a nakopnout tak svůj tým ke konečnému vyrovnání.