Hráčem 7. kola, 1.B třída sk. D, se stává...

Datum kola: 04.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Miroslav Filip

72%

Miroslav Filip získal téměř třetinu všech Vašich hlasů a stal se hráčem uplynulého sedmého kola 1.B třídy skupiny D poté, co o víkendu vsítil dva góly do sítě nováčka z Jankova a výraznou měrou přispěl k hladké výhře Miřetic 5:1.

2. Kamil Petrů 16%
3. Marek Hanuš 10%

0

Kamil Petrů byl pro Průhonice během víkendu velkou hrozbou a pět minut před koncem prvního poločasu vstřelil gól. Zápas nakonec došel za nerozhodného stavu 2:2 do penaltového rozstřelu, v nichž byli úspěšnější domácí hráči Spartaku Průhonice. Kamil Petrů se však po dobrém výkonu může společně se svými spoluhráči radovat alespoň z cenného bodu ze hřišti soupeře.

Na třetím místě naší tradiční ankety skončil Marek Hanuš, který v 18. minutě rychle navázal na úvodní gól Martina Vávry a jeho gól byl nakonec vítězný. Divišov zvítězil s příspěním fantastického výkonu obránce Hanuše ve Zdislavicích 3:1.