Zimní příprava v táboře FK Sedliště

0

Těsně před začátkem jarní fáze přinášíme drobné informace o tom, co se událo přes zimní přestávku v kádru FK Sedliště.

FK Sedliště zahájili zimní přípravu 14. ledna a trenérovi se na první trénink hlásilo 22 hráčů.

V prvním měsíci se zapojilo do přípravy 35 hráčů, ale někteří náročný začátek nezvládli.

Začátkem února jsme absolvovali soustředění ve Viganticích, kde jsme na závěr odehráli utkání proti domácímu FK.  Po kvalitním prvním poločase, kdy hráči Sedliští vedli 2:0, udělal trenér hned 10 změn a poslal na hřiště „béčko“, čehož domácí dokázali využít a vyrovnali na konečných 2:2.

Druhé utkání odehráli proti Svinovu, hrajícímu ostravskou skupinu 1.B třídy a zvítězili 5:0.

V dalších utkáních se Sedlištím již tolik nedařilo, ale výsledek v přípravě nehraje takovou roli.

Důležitý bude z důvodu vyrovnanosti skupiny C vstup do soutěže.

Přípravná utkání FK Sedliště:

FK Sedliště 2:2 FK Vigantice

FK Sedliště 0:5 Svinov

Hrabová 5:3 FK Sedliště

St.Město 6:0 FK Sedliště

Vlčovice-Mniší 4:4 FK Sedliště

Souhrn výsledků ostatních celků z 1.B třídy sk.C v přípravě naleznete zde:Přípravná utkání všech týmů

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.