OP Prachatice : starší žáci. Do letošního roku vstoupili po letech i Volarští. V druhém kole porazili žáky ze Čkyně 7:1 (3:0)

0
Ve Volarech přivítal nově tvořený tým stejně staré vrstevníky ze Čkyně

Po letech mají volarští oddíl starších žáků a dosáhli konečně na solidní hierarchii od přípravek. Základ týmu tvoří mladší žáci doplnění několika chlapci patřící do této kategorie. Soupeř je na tom podobně a tak se čekal vyrovnaný souboj.

Vše bylo jinak a domácí měli celý zápas výraznou o převahu, a kdyby nebyli zbrklý v koncovce mohli to být i vyšší vítězství. To však k této kategorii patří a kluci vidí, že je důležité se stále učit. Byl to zápas po všech stránkách solidní. Šance, bojovnost, nasazení a dobré zákroky gólmanů. Zejména hostující se měl co ohánět a hodně toho pochytal. První poločas byť byl v režii domácích, tak góly dlouho nepadaly. V samotném závěru se domácí prosadili a v posledních pěti minutách vsítili tři branky.

V druhém poločase se hrálo stále podle volarských not. Domácí výborně kombinovali, byli odpovědní z obrany a měli stále chuť dávat branky. Hosté hráli dobře v obraně a suprově jim zachytal gólman. Byl to povedený zápas, ve kterém vyhrála snaha, boj a dobrá taktika, kde domácí ji měli lépe zmáknutou.

Branky za Tatran : Beneš 4x, Vyskočil ( nádherná šibenice), Harvalík a Maxa za hosty snižoval Frnoch.