5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

Spálov vyhrál nad Kopřivnicí

0

Spálov porazil o dvě branky Kopřivnici.

•do dalšího utkání jsme nastupovali oslabeni o několik hráčů základní sestavy (L.Šíma - zranění, A.Sucháček – disciplinární trest, R.Kiša – prac.povinnosti)

•v 10 minutě se hosté z Kopřivnice ujali vedení, když se k odraženému míči dostal Milan Štěpán a s přispěním teče spálovského obránce, překonal Neckáře – 0:1

•ve 13 minutě byl ve vápně faulován Patrik Pop a rozhodčí nařídil pokutový kop, míč si vzal tradiční exekutor Tadeáš Chuděj a s přehledem proměnil  - 1:1

•hned za další dvě minuty šel do kličky před velkým vápnem Tadeáš Chuděj a kopřivnický brankář Beňo jej složil k zemi, rozhodčí odpískal přímý volný kop a brankáře ocenil žlutou kartou

•k přímému kopu se postavil Ondřej Klevar a přízemní střelou k levé tyči obrátil skóre zápasu – 2:1

•od té doby převzali iniciativu hosté a drželi míč častěji na svých kopačkách, hlavně v záložní řadě Spálov přehrávali a i proto šel od trenéra Marszalka pokyn na změnu v rozestavení a hrálo se na čtyři záložníky

•ve 31 minutě se hosté právem dožadovali pokutového kopu, protože gólman Neckář rukama podtrhl kopřivnického hráče, hlavní rozhodčí penaltu k překvapení všech neodpískal (hosté se proto také na HR hodně zlobili)

•i ve zbytku prvního poločasu byli hosté častěji u míče a byli aktivnější v útočné hře

•za stavu 2:1 se šlo do kabin

•hned v úvodu druhého poločasu (51 min) se Kopřivnice dostala do velké šance, ale jejich hráč, který přehodil Neckáře, naštěstí pro Spálov minul branku

•v 64 minutě se osmělil Spálov a po rychlém brejku na pravé straně, kdy Maršálek našel Karla Popa, který zatáhl k brankové čáře a dal přesnou příhru na pětku skóroval podruhé v utkání Tadeáš Chuděj – 3:1

•v 77 minutě si kuželky z domácí obrany udělal hostující Ollender, když lehce přešel přes tři hráče a překonal Neckáře – 3:2

•v 81 minutě si vzal inspiraci od Ollendera Tadeáš Chuděj a po obehrání tří hráčů Kopřivnice skóroval na zadní tyč a uzavřel svůj hattrick v utkání – 4:2

•Kopřivnice sice působila fotbalovějším dojmem, ale Spálov dal čtyři branky proti dvěma hostům a to rozhodlo o výsledku utkání

TJ Spálov
T. Neckář [-] - M. Anděl [-] (71. F. Boudný [-] ) , J. Kostka [-] , V. Král [-] , V. Maršálek [-] - M. Ondřej [-] , P. Chuděj [-] (72. D. Herzog [-] ) , O. Klevar [-] , P. Pop [-] - T. Chuděj [-] (86. J. Vlček [-] ) , K. Pop [-] -

FC Kopřivnice
T. Beňo [-] - P. Kramoliš [-] , R. Březina [-] , M. Mička [-] - J. Ollender [-] , M. Štěpán [-] (76. T. Nenutil [-] ) , T. Fendrich [-] , V. Pala [-] - P. Okřesík [-] (46. M. Makový [-] ) , P. Střelec [-] , M. Košárek [-]

ŽK: 46. V. Král - 12. P. Okřesík , 14. T. Beňo , 29. M. Košárek , 40. R. Březina , 43. T. Fendrich , 61. P. Kramoliš , 82. M. Mička .
Počet diváků: 267. Rozhodčí: KRET Martin - KARAS Michal, LALÍK David.