4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Jeseník poprvé inkasoval

30. L. Dědík (p.) - 70. M. Lebica
0

Jeseník remizoval s Jistebníkem, když poprvé v sezoně inkasoval branku.

Domácí Slavoj si první půli vypracoval více střeleckých možností. Nejdřívě proti gólmanovi Krayzelovi nedokázal uspět Lušovský a v další šanci byl faulován  ve vápně Meihack a nařízenou penaltu pak s přehledem proměnil Dědík - 1:0. Pět minut před odchodem postupoval autor vedoucí branky sám na jistebnického gólmana, ale v souboji kdo s koho, byl tentokráte úspěšnější hostující brankář.

Hosté po přestávce šlápli na plyn, ale domácí defenzíva pracovala na jedničku. Jeseník číhal na brejky a po jednom z nich, kdy Lušovský vyslal do šance Horáka, si domácí požadovala druhý pokutový kop, ale píšťalka sudího zústala němá. V 70. minutě se hosté z Jistebníku radovali z vyrovnávací trefy, když se lišácky přeloboval domácího brankáře Lebica. Za chvíli však neudržel nervy na uzdě Filip Kadlčák, který po druhé žluté kartě za řeči putoval předčasně do kabin. V nervózním závěru zápasu už branka nepadla a body se dělily.

TJ Slavoj Jeseník nad Odrou
Libor Machač (předseda klubu): Musím poděkovat hráčům za bojovnost, za kterou by si zasloužili tři body. Vypadli jsme z poháru, tak se můžeme připravit na Mořkov. První tři kola ukázaly, že skupina bude hodně vyrovnaná a zápasy se musely líbit. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/drama-ve-fulneku-sedm-branek-dve-cervene-20160831.html

TJ Jistebník
Martin Štverka (trenér): První poločas jsme trošku prohospodařili, protože jsme do zápasu nevstoupili moc dobře. Navíc jsme neproměnili dvě velké šance.Ve druhém poločase jsme hráli lépe, ale soupeř odolával. Při gólu bohužel neudržel nervy Kadlčák. Ale s bodem z venku jsem spokojený. Jinak je smutné, co si někteří lidé dovolí. Fotbal by se měl hrát pro zábavu a neměl by si někdo něco dokazovat. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/drama-ve-fulneku-sedm-branek-dve-cervene-20160831.html

L. Macháč [-] - P. David [-] , L. Lušovský [-] , T. Rovenský [-] , P. Meihack [-] (84. M. Goláň [-] ) , P. Horák [-] (90. M. Bajer [-] ) , L. Dědík [-] , M. Vavřík [-] , J. Goláň [-] , M. Černoch [-] , L. Polónyi [-]

P. Krayzel [-] - M. Prčík [-] , L. Pietras [-] , J. Štandl [-] (51. M. Tyleček [-] ) - D. Štverka [-] , M. Raška [-] , F. Kadlčák [-] , L. Andrys [-] - M. Pasker [-] , M. Lebica [-] - P. Mohyla [-]

ŽK: 22. T. Rovenský , 36. M. Vavřík , 68. L. Lušovský , 78. M. Černoch , 83. J. Goláň , 89. P. Horák - 30. F. Kadlčák , 30. M. Prčík , 43. J. Štandl . ČK: 70. F. Kadlčák .
Počet diváků: 105. Rozhodčí: KYSELÝ Jiří - SEIDLER René, TOMŠÍK Zbyněk.