3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

--

Hosté vygumovali dvoubrankovou ztrátu

0

Tiché se úvod moc nepovedl. Spálov šel do vedení už v 11. minutě po brance Šímy. O deset minut později napřáhl ve vápně opět Šíma a bylo to 2:0. Třetí brance zabránil strážce hostující svatyně. Tichá se ale do zápasu dostala hned záhy. V 38. minutě, kdy po dlouhém autu snižoval na rozdíl jediné branky Švrček.  V úvodu druhého dějství zahodil Spálov několik šancí. Dvacet minut před koncem přišel tak zákonitý trest, kdy šimíček zarmoutil domácí fandy. V emotivním závěru chtěl ještě Spálov strhnout výhru na svou stranu, ale obrana Tiché všem útočným pokusům odolala.