8.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

--

Nováček nekladl přílišný odpor

2. J. Goj , 65. J. Goj , 83. J. Kociolek - 16. J. Jachník (p.)
0

V dalším zápase 1. A třídy skupiny B se Baníkovci představili na domácí půdě. Albrechtičtí přerušili sérii tři zápasů bez výhry a před vlastními fanoušky porazili nováčka FC Libhošť 3:1 po dvou brankách Jaroslava Goje a jedné Jana Kociolka. Hosté se v utkání dostali do vedení díky proměněné penaltě v 16. minutě, to bylo ale od hostů vše a albrechtičtí hráči ve druhém poločase utkání zaslouženě skóre otočili. Baníkovci proti libhošťskému klubu nepředvedli moc oslnivý výkon, ale i tak to stačilo a po zásluze získali tři body za výhru 3:1.