6.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

--

--

Derby vítěze nepřineslo

0

V dalším utkání 1. A třídy skupiny B byl v domácím zápase soupeřem Baníku velmi silný tým TJ Havířov - Dolní Datyně, který ještě v sezóně nepoznal hořkost porážky. V úvodních minutách utkání měli návrh Baníkovci, ale své velké dvě šance neproměnili. Vypadalo to, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, ale nestalo se tak jelikož ve 43. minutě poslal centrovaný míč do domácí šestnáctky Libor Stebel a jeho nepovedený centr skončil překvapivě přesně v sítí Baníku. První poločas tak skončil výsledkem 0:1 ve prospěch hostů. Ve druhém poločase moc vážných situaci nepřišlo, hrálo se vice měně ve středu hřiště, a tak to vypadalo, že si hosté odvezou nezasloužené tři body, ale proti byl střídající Martin Enenkel, který po přesném centru v 87. minutě předskočil hostujícího obránce a přesnou hlavičkou vyrovnal na konečných 1:1. Oba týmy si tak zaslouženě body rozdělily.

FK Baník Albrechtice
Dušan Kohút (trenér): Mohli jsme vést, bohužel nám vázlo proměňování. Datyně pak srovnaly hru a na balonu začaly být častěji než my. Bylo vidět, že ti kluci si s míčem rozumí. Zdroj: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/derby-viteze-nepoznalo-20160914.html

TJ Havířov - Dolní Datyně
Zdeněk Menoušek (trenér): Dobře jsme hráli až ve druhém poločase. Vinou špatného řešení útočných situací jsme se ale sami připravovali o možnost přidat gólovou pojistku. Zdroj: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/derby-viteze-nepoznalo-20160914.html

A. Hekera [-] - L. Vagner [-] (22. M. Kulhánek [-] ) , J. Hovůrka [-] (71. M. Enenkel [-] ) , A. Věčorek [-] , A. Chumchal [-] , D. Dorozlo [-] (50. J. Goj [-] ) , D. Žyla [-] , M. Korzeniowski [-] , J. Kociolek [-] (51. T. Izaiáš [-] ) , J. Kociolek [-] (51. O. Čoček [-] ) , J. Klus [-]

J. Vasilko [-] - T. Kaduch [-] (79. M. Ondruš [-] ) , L. Stebel [-] , J. Vlček [-] , V. Neuman [-] , P. Tomašák [-] , P. Kubiena [-] , T. Wojtyna [-] , R. Baláž [-] , R. Miczka [-] , O. Kulhánek [-] (46. J. Dolák [-] )

ŽK: 50. J. Kociolek , 57. J. Klus , 60. M. Kulhánek , 81. M. Enenkel - 31. R. Miczka , 55. T. Kaduch , 74. P. Tomašák .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: LAŠTUVKA Petr - ČECHÁČEK Petr, ANDRÝSEK Nikola.