4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

Domácí na vyrovnání nedosáhli

0

SK Ratibořské Hory
Slavomír Mareš (trenér): Utkání proti soupeři, který v minulém kole zvítězil 7:1 s Kardašovou Řečicí jsme nezačali vůbec dobře a po zásluze jsme také byli potrestáni v 11. minutě vedoucí brankou hostů. Místo našeho probuzení jsme naši krizi ještě prohloubili a můžeme být rádi, že jsme do poločasu neinkasovali podruhé. Začátek druhého poločasu se nám vyvedl, soupeře jsme přišpendlili na jeho polovinu, ale po ojedinělé akci soupeře jsme inkasovali v 60. minutě druhou branku. Náš nápor poté sílil a v 76. minutě jsme byli odměněni brankou Greguše. Poté jsme si vytvořili ještě několik gólových šancí, které jsme ale bohužel nevyužili. K dalším utkáním je třeba přistoupit zodpovědněji již od první minuty a ne až ve druhém poločase. Děkujeme za podporu všem našim věrným divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 10. září od 17.00 hodin na hřišti TJ Dolní Bukovsko.

J. Průša [-] - S. Mareš [-] , B. Greguš [-] , A. Fišer [-] (65. S. Katolický [-] ) , J. Vaněček [-] (87. M. Breda [-] ) , D. Feichtinger [-] (46. J. Růžička [-] ) , T. Vocílka [-] , O. Balík [-] , F. Kment [-] (46. T. Pechánek [-] ) , V. Říha [-] , J. Mazour [-]