Svoboda Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Studená - D.Voda 2:2 (1:2) 13.04. 16:30 -
H. Žďár - Neplachov 1:3 (1:1) 06.04. 10:30 -
Planá n.Luž. - Met. Tábor B 4:3 (2:2) 24.03. 13:30 -
Suchdol - Studená 1:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Bystřice - Neplachov 7:1 (3:1) 11.11. 14:00 -
Lišov - Ml. Vožice 4:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Met. Tábor B - Hradiště 3:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Slavonice - K.Řečice 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Suchdol - Nemanice 3:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Bystřice - Třeboň B 2:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Buk - Slavonice 1:2 (0:2) 15.10. 15:00 -
Bystřice - D.Voda 5:2 (0:0) 08.10. 16:00 -
Studená - H. Žďár 0:3 (0:1) 07.10. 16:00 -
Dačice B - Lodhéřov 1:2 (0:2) 01.10. 16:00 -
Sepekov - Met. Tábor B 3:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Buk - Nemanice 11:0 (5:0) 24.09. 15:00 -
Slavonice - H. Žďár 2:2 (2:1) 23.09. 16:30 -
Bystřice - Suchdol 1:4 (1:3) 16.09. 16:30 -
Buk - Třeboň B 1:2 (1:1) 10.09. 15:00 -
T.Sviny B - Chvalšiny 1:3 (1:2) 03.09. 15:00 -
Planá n.Luž. - Milevsko B 3:3 (0:2) 02.09. 17:00 -
St. Hobzí - Bystřice B 3:3 (1:1) 27.08. 15:00 -
Boršov - Chvalšiny 5:1 (2:0) 19.08. 13:30 -
Lomnice - Studená 3:3 (3:2) 17.06. 17:00 -
Met. Tábor - Čt.Dvory 2:2 (2:1) 10.06. 17:00 -
N.Včelnice - Bystřice 7:2 (4:2) 04.06. 15:00 -
Bystřice - Suchdol 6:1 (3:0) 28.05. 17:00 -
K.Řečice - Slavonice 3:4 (1:3) 27.05. 17:00 -
Větrovy - Hradiště 1:0 (0:0) 20.05. 17:00 -
Třebětice B - Dešná 4:1 (0:1) 14.05. 15:00 -
Lomnice - Borek 0:2 (0:0) 13.05. 17:00 -
Černíč C - Peč B 1:8 (0:3) 08.05. 17:00 -
Lišov - Ml. Vožice 4:2 (1:1) 06.05. 17:00 -
Cizkrajov - Dešná 2:2 (1:0) 30.04. 15:00 -
Slavonice - Suchdol 1:1 (1:0) 29.04. 13:30 -
N.Včelnice - Lomnice 2:0 (1:0) 22.04. 13:30 -
St. Hobzí - Lodhéřov 4:1 (1:1) 16.04. 15:00 -
K.Řečice - Buk 1:2 (0:0) 15.04. 16:30 -
St. Město - Třebětice B 2:5 (1:3) 08.04. 16:30 -
Větřní - Zl. Koruna 0:6 (0:1) 01.04. 16:30 -
Boršov - Frymburk 2:0 (1:0) 25.03. 11:30 -
Suchdol - Borek 0:3 (0:1) 12.11. 14:00 -
Bystřice - N.Včelnice 1:1 (0:1) 05.11. 14:00 -
Mladé - Boršov 1:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Bystřice - H. Žďár 4:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Chotoviny - Chyšky 1:1 (0:1) 16.10. 15:30 -
Studená - H. Žďár 3:2 (0:0) 08.10. 16:00 -
Černíč C - Jarošov 1:8 (0:5) 02.10. 10:30 -
Hrdějovice - Frymburk 4:0 (1:0) 01.10. 16:00 -
Třebětice B - Černíč C 5:2 (4:0) 25.09. 15:00