1.kolo, Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

--

Rezerva Vlachovic dokázala ve druhé půli otočit duel s Bohuslavicemi nad Vláří

57. D. Grček , 66. M. Pavlůsek , 71. P. Obadal , 86. D. Fojtík , 90. P. Obadal - 31. M. Šebák (p.) , 76. M. Šuráň
0

Na krásně střiženém pažitu ve Vlachovicích se představila rezerva Vlachovic posílená o některé hráče Divnic s nedalekými Bohuslavicemi nad Vláří. Ty byly v uplynulé sezoně aspirantem na postup, ale premiéra novému trenérovi Jindřichu Divilovi ze Slavičína nevyšla úplně podle jeho představ. Navíc mu chyběla kvůli dovolené řada hráčů a ve druhé půli jeho svěřenci kupili jednu chybu za druhou. K neudržení byl především bývalý hráč Mirošova Pavel Obadal, který dal dvě branky a na další ještě přihrál a po nevídaném obratu vyhrály nakonec Vlachovjané vysokým rozdílem, pro hosty je ale konečný výsledek velmi krutý.

V první půli šli do vedení hosté z Bohuslavic nad Vláří

Vlachovice se po roce znovu se svojí rezervou přihlásily do soutěže, k čemuž jí pomohl i příchod některých divnických fotbalistů. Bohuslavice nad Vláří s novým trenérem chtěly v místním derby bodovat, doplatily však na úzký kádr, kdy řada hráčů si v době utkání ještě vybírala dovolenou. V prvním dějství byly Bohuslavjané podporováni svým fan-clubem lepším týmem a od začátku drželi častěji míč na kopačkách. Hru Bohuslavic nad Vláří režíroval Mirek Šebák, který má zkušenosti i z vyšší třídy v dresu slavičínské rezervy. Domácí tým nastoupil se slepenou sestavou z místních borců a také z divnických fotbalistů a chvíli mu trvalo, než se na hřišti srovnal. Hosté šli do vedení po půlhodině hry, kdy se z penalty nemýlil Mirek Šebák. Domácí se snažili o vyrovnání, ale brankář Bartozel byl pozorný. Také Machač na druhé straně již branku za svá záda nepustil, i když Bohuslavice se do pár závarů před jeho svatyní přeci jen dostali. Do kabin šli spokojenější hosté, kteří vedli 1:0 a podařilo se jim uhlídat na uzdě domácí forvardy.

Domácí tým předvedl ve druhém dějství neskutečný obrat

Také začátek druhé půle nenasvědčoval tomu, co se nakonec na hřišti bude dít. Bohuslavice nad Vláří lépe kombinovali a do zakončení domácí tým příliš nepouštěli. Pár dobrých příležitostí Bohuslavjané nevyužili a byli za to potrestáni. Po jedné z možností domácích, zasunul míč za Bartozela Patka, hosté i s pomezním reklamovali ofsajd, ale rozhodčí Divácký jejich přání nevyslyšel a rázem to bylo 1:1. Na hřišti začal úřadovat Pavel Obadal, který přišel před sezonou do Vlachovic z Mirošova a byl k neudržení. Nejdříve svoji šanci neproměnil, ale o deset minut později připravil branku pro Pavlůska, který byl v té chvíli na hřišti pouhých šest minut. Vše si Pavel Obadal vynahradil o pět minut později, kdy křížnou střelou nedal Bartozelovy šanci. Hosté se ale nevzdali a v 76. minutě dokázali Šuráněm utkání ještě zdramatizovat a bylo již jenom 3:2. V závěru vsadili hosté vše na jednu kartu, snažili se o vyrovnání a do otevřené obrany podnikali domácí rychlé kontry. Nejdřívě zvýšil na 4:2 další střídající hráč Fojtík a konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě opět Pavel Obadal. Domácí tým nakonec vyhrál o tři branky, pro hosty je výsledek krutý, ale na to se již historie neptá...

SK Vlachovice B
Rostislav Fryzelka, divák: Domácí tým se ve druhém poločasu hodně zvedl a především Obadal byl k neudržení, v závěru domácí přidali další branky, porážka je pro hosty krutá...

TJ Sokol Bohuslavice nad Vláří
Karel Dřímal, divák: Našemu mužstvu chybělo kvůli dovolené několik hráčů, navíc se ošklivě na vesnickém turnaji zranil náš kanonýr Michal Bartoš a to se asi i podepsalo na celkovém výkonu týmu.

P. Macháč [-] - J. Pekárek [-] (89. D. Strnka [-] ) , P. Obadal [-] , F. Patka [-] (71. D. Fojtík [-] ) , J. Mikeska [-] , J. Mana [-] , D. Grček [-] , J. Gbelec [-] , J. Urbaník [-] , K. Tlusťák [-] (60. M. Pavlůsek [-] ) , M. Trčka [-]

L. Bartozel [-] - M. Fojtů [-] (74. J. Urbaník [-] ) , O. Krasňanský [-] , C. Ťulpa [-] , Š. Urbánek [-] , J. Hudeček [-] , M. Šebák [-] , Z. Kupčík [-] , J. Kovařík [-] , J. Bařinka [-] (68. M. Šuráň [-] ) , L. Baklík [-]

ŽK: 12. J. Gbelec , 31. P. Macháč , 61. P. Obadal , 63. F. Patka - 64. Z. Kupčík , 67. L. Baklík , 85. M. Šebák .
Hráči zápasu: P. Macháč , P. Obadal - M. Šebák .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: DIVÁCKÝ Jan - VAVRYS Ondřej (N), SLOVÁK Jakub (N).