Rozhovory s hráči kola Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 26. KOLA - Postup ještě patřičně oslavíme a věřím, že se ve III. třídě neztratíme, říká Jarolím Kolínek z Nedašova

Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B
Zlínský Zlín 22.06.2017 18:35 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V posledním kole vyhrál fotbalista nedašovské rezervy Jarolím Kolínek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč 25. kola Zlínské IV. třídy skupiny B Jakub Řehák z nedašovské rezervy, před sobotním klíčovým utkáním o postup s Bohuslavicemi nad Vláří věří svému týmu

Zlínský Zlín 15.06.2017 19:57 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál fotbalista nedašovské rezervy Jakub Řehák. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč 24. kola Zlínské IV. třídy skupiny B Tomáš Zoubek z Lipové přeje postup do III. třídy rezervě Nedašova i Bohuslavicím nad Vláří, oba si jej zaslouží

Zlínský Zlín 08.06.2017 17:48 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 23. KOLA Danem Fojtíkem z Vlachovic, ten fotbalové vyrůstal ve Slavičíně a rád vzpomíná na svého trenéra Jiřího Váňu

Zlínský Zlín 01.06.2017 18:52 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál hráč Vlachovic Dan Fojtík. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Kapitán Horní Lhoty Josef Šenovský se stal hráčem 22. kola IV. třídy skupiny B na Zlínsku a v rozhovoru si velmi pochvaluje místní spolupráci s klubem z Dolní Lhoty

Zlínský Zlín 26.05.2017 17:05 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál fotbalista z Horní Lhoty Josef Šenovský. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Fotbalovým vzorem hráče 21. kola Zlínské IV. třídy Luďka Pleši z Horní Lhoty je momentální ředitel zlínského Fastavu Leoš Gojš, se kterým hrával léta v obraně

Zlínský Zlín 19.05.2017 15:45 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál obránce Horní Lhoty Luděk Pleša. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Na portálu www.fotbalunas.cz se mi nejvíc líbí Vaše ankety a že udělají z mých spoluhráčů alkoholiky strach nemám, říká hráč 20. kola zlínské IV. třídy Dominik Novák z Nedašova

Zlínský Zlín 12.05.2017 16:09 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál Dominik Novák z Nedašova. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč 19. kola Zlínské IV. třídy skupiny B Tomáš Zoubek z Lipové se dostal se sálovým fotbalem - futsalem až na Světový pohár do sibiřského města Nerjungri

Zlínský Zlín 06.05.2017 10:33 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál fotbalista Lipové Tomáš Zoubek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč 18. kola Petr Smištík z Horní Lhoty napodobí svého spoluhráče Radima Plška, do kabiny donese flašku slivovice a chystá se na finále poháru mezi Zlínem a Opavou do Olomouce

Zlínský Zlín 29.04.2017 09:42 0

Rozhovor

Brankář nedašovské rezervy Jarda Švach září letos ve fotbalové i v hokejové bráně

Zlínský Zlín 21.04.2017 15:11 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát v naší anketě vyhrál brankář nedašovské rezervy Jarda Švach. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč 16. kola Jiří Fojtík z nedašovské rezervy věří, že jeho tým letos postoupí do vyšší soutěže, zůstává však nohama na zemi

Zlínský Zlín 14.04.2017 06:59 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V tomto kole vyhrál kapitán nedašovské rezervy Jiří Fojtík. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč 15. kola Jaroslav Fojtík z Nedašova by nejraději donesl do kabiny místo slivovice chlebíčky, ale těmi by se asi nezavděčil

Zlínský Zlín 06.04.2017 21:02 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V tomto kole vyhrál nejlepší střelec soutěže Jaroslav Fojtík z Nedašova. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Radimem Plškem z Horní Lhoty - "Oslavy, ty v Horní Lhotě opravdu umíme" - 14.kolo Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

Zlínský Zlín 03.04.2017 00:00 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál brankář Horní Lhoty Radim Plšek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Radoslavem Obadálkem z Bohuslavic nad Vláří, toho bedlivě sleduje i jeho švagr Ivo Světlík, trenér třetiligové Kroměříže - 13.kolo Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

Zlínský Zlín 04.11.2016 15:20 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Poprvé v naší anketě vyhrál Radoslav Obadálek z Bohuslavic nad Vláří. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Zdeňkem Kupčíkem z Bohuslavic nad Vláří - 12.kolo Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

Zlínský Zlín 27.10.2016 17:43 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Již podruhé vyhrál v naší anketě hráč Bohuslavic nad Vláří Zdeněk Kupčík ml. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA brankářem nedašovské rezervy Jardou Švachem - 11.kolo Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

Zlínský Zlín 20.10.2016 20:03 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V naší anketě tentokrát vyhrál brankář nedašovské rezervy Jarda Švach. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Jaroslavem Fojtíkem z nedašovské rezervy, ten velmi rád vzpomíná na léta v divizním Slavičíně

Zlínský Zlín 14.10.2016 14:51 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V naší anketě znovu zvítězil nejlepší kanonýr soutěže - Jaroslav Fojtík z Nedašova. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Adamem Ščuglíkem z Horní Lhoty - 9.kolo Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

Zlínský Zlín 06.10.2016 19:26 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát v naší anketě vyhrál fotbalista Horní Lhoty Adam Ščuglík. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Tomášem Zoubkem z Lipové, který je fotbalovým i futsalovým světoběžníkem - 8.kolo Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

Zlínský Zlín 29.09.2016 20:24 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem?  Poprvé v naší anketě vyhrál hráč Lipové - Tomáš Zoubek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Patrikem Macháčem, brankářem Vlachovic - 7.kolo Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

Zlínský Zlín 22.09.2016 17:37 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V anketě poprvé zvítězil brankář vlachovické rezervy Patrik Macháč. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.