--

--

Frýdlant v zápase sezóny nezaváhal

0

Výhra 4:0 nad Kozlovicemi u Přerova znamená, že záchranná mise Frýdlantu je splněna. Přes 500 diváků se přišlo podívat na nejdůležitější zápas roku a mohli být spokojeni.

Domácí diváci se mohli radovat hned v 8. minutě, kdy se po individuální akci trefil Huvar.1:0.

Ve 12. minutě měli frýdlanští další možnost, ale Mandičak z trestného kopu trefil pouze břevno.

Obrovskou šanci měli ve 39. minutě i hosté, kdy po rychlém protiútoku se tváří v tvář ocitl před gólmanem Čechem hostující Kaďorek, ale domácí brankář nezaváhal.

Rozhodnutí si ovšem domácí přichystali na 50. a 57. minutu. Na 2:0 zvyšoval Svatonský, když míč zřejmě jen těsně skončil za brankovou čárou a třetí gól v Konečného síti, pak zaznamenal Ursini, který stál na konci rychlé akce. 3:0.

Poslední branka padla v 72. minutě po výstavní akci po ose Střižík, Mandičak, Huvar a posledně jmenovaný upravil skóre na 4:0.

Po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího propukla radost ve frýdlantském táboru jak na hřišti, tak i v hledišti.

Zdroj: se svolením 1. BFK

Počet diváků: 540. Rozhodčí: ŠKROBÁK Lukáš - MOJŽÍŠ Jakub, MANKOVECKÝ Tomáš.