4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Rozsochy si připsaly první bod v soutěži

0

První bezgólový zápas sezóny byl viděn v Rozsochách v zápase s Radostínem. Domácí si tak připsali první bod do tabulky Okresního přeboru.

První poločas branku nepřinesl

Po třetím kole se domácím nekoukalo na tabulku moc dobře. Po odehraných třech kolech svítila na jejich bodovém kontě velká nula.  To Radostín po dvou domácích výhrách proti ambiciózním Borům a nováčkovi z Jívoví mohl nastoupit k tomuto utkání v relativním klidu. Z toho je nemohla vyvést ani vysoká prohra a debakl ve Víru 1:6. K dnešnímu zápasu 4. kola okresního přeboru navíc odjížděli  hosté z Radostína bez dvou pilířů obrany, Fňukala a Berky a na jejich hře to bylo dost znát.  Radostínští branku v prvním poločase neobdrželi, ale domácím  toho nabídli až moc. Zachránil je gólman Ivo Dupal a nemohoucnost domácích střelců. První poločas byl ale herně vyrovnaný, na obou stranách bylo spousta nepřesností a domácí několik svých šancí zazdili. Do šaten tedy odcházeli spokojenější hosté, kteří přestáli velký tlak domácích a hlavní bylo, že neinkasovali.

Ve druhé půli se také střelci neprosadili

V druhém poločase domácí přidali a vytvářeli si převahu, hosté dnes hrozili jen náznaky brejků. Bylo to náročné utkání za umorného vedra na tak velkém hřišti se toho dost naběhalo. Utkání nabídlo ve druhém poločase  víc bojovnosti jak fotbalové krásy, proto mohou hosté poděkovat brankáři Dupalovi, že je v tomto pohledu výrazně podržel. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Teplého si tak mohli domácí připsat první bod v soutěži, ale s dosaženým bezgólovým výsledkem mohli být nakonec více spokojeni hosté z Radostína.

TJ Rozsochy
Bohumil Prášil: Hodně šancí jsme nedali, proto je remíza dnes pro nás ztrátou.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Vladimír Šíma: K dnešnímu zápasu jsme odjížděli bez dvou pilířů naší obrany, Fňukala a Berky a na naší hře to bylo dost znát. Sice jsme branku neobdrželi, ale domácím jsme toho nabídli až moc. Zachránil nás gólman Dupal a nemohoucnost domácích střelců. První poločas byl vyrovnaný, na obou stranách bylo spousta nepřesností. V druhém poločase domácí přidali a vytvářeli si převahu, my jsme dnes hrozili jen náznaky brejků. Bylo to náročné utkání za umorného vedra na tak velkém hřišti se toho dost naběhalo. Utkání nabídlo víc bojovnosti jak fotbalové krásy, proto mohu pochválit jen brankáře Dupala