Jívoví si připsalo důležitou výhru v Osové Bítýšce a potřetí v řadě vyhrálo.

Santus potvrdil vítězství v závěru

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa:

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Do zápasu jsme vlétli s velkou vůlí vyhrát a potvrdit stoupající formu po zpackaném začátku podzimu. V první půli jsme měli jasně navrch a až na pár nepřesností v rozehrávce jsme diktovali tempo hry. I když jsme si vytvářeli spoustu šancí, při obdržených gólech si domácí vybrali kopec smůly, když dvě ze tří branek byly prakticky vlastní. Po snížení na 1:2 nás soupeř na dobrou čtvrthodinku doslova zamčel na naší půlce a nebýt Tomáše v bráně, který vychytal minimálně dva jasné góly, mohli jsme odjet s prázdnou. Naštěstí se tak nestalo a v poslední minutě jsme si z rohového kopu vítězství pojistili.

J. Hršel [-] - A. Trojan [-] , T. Malý [-] , L. Bednář [-] (65. J. Malý [-] ) , P. Jelínek [-] - P. Mucha [-] , M. Navrátil [-] , O. Zeman [-] (74. P. Karmasin [-] ) , J. Jelínek [-] , P. Večeřa [-] - M. Vařílek [-] -

T. Dřímal [-] - S. Krejčí [-] , J. Horký [-] , J. Požár [-] (55. D. Dřímal [-] ) , Z. Holubář [-] (81. M. Dřímal [-] ) , R. Havlíček [-] , J. Láznička [-] , M. Koukola [-] , J. Koukola [-] , V. Dvořák [-] (65. V. Havelka [-] ) , M. Mach [-]

ŽK: 32. L. Bednář - 47. J. Požár , 48. M. Mach .
Hráči zápasu: M. Koukola .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠOUSTAR Jaroslav - CHYTKA Zdeněk (N), SVOBODA Aleš (N).