Bory vyhrály vysoko v Osové Bítýšce

0

Osová Bítýška neměla svůj den a v domácím prostředí inkasovala od Borů sedm branek.

Bory nastřílely v první půli pět branek

Hosté začali velkým tlakem, který dokázali bezezbytku využít. Ve 3. minutě otevřel skore Miroslav Ochrana po přihrávce Milana Špačka - 0:1.  Chvilku na to zvýšil po chybě domácí obrany po samostatné akci z pravé strany  M. Vávra - 0:2. Když se trefil v 22. minutě z hranice šestnáctky znovu M. Ochrana bylo rozhodnuto - 0:3. Bory pak přidaly do poločasu další dvě branky ze standardních situací. V 39. minutě nejprve hlavou usměrnil míč za záda brankáře Řeháčka, Josef Netolický - 0:4 a v poslední minutě se po centru pohotově trefil Josef Kujal -0:5. Hosté proto odcházeli do šaten s náskokem pěti branek.

Miroslav Ochrana docílil čtyř branek

Druhý poločas se domácí trochu zvedli a vytvořili si i nějaké šance. Ty ale zůstaly nevyužity. Do sítě se tak opět dvakrát trefil pouze v pohodě hrající M. Ochrana. Nejprve v 52. minutě po samostatné akci zvýšil již na - 0:6 a v 74. minutě po brejku zvýšil již na - 0:7. Zbytek zápasu se již pouze dohrál a Bory si tak mohly připsat třetíí vítězství ze hřiště soupeře v letošní sezóně.

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa: Soupeř hrál výborný nátlakový fotbal. Nám se zápas vůbec nepovedl. Musíme rychle zapomenout a jít dál.

TJ Družstevník Bory
Jan Fňukal: Dnes nám všechno vycházelo, byli jsme běhaví, důrazní, produktivní a soupeř neměl svůj den.

Počet diváků: 150. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - UHLÍŘ Zdeněk, SKRYJA Stanislav.