Jívoví doma prohrálo o tři branky s Rozsochami

0

Jívoví nenavázalo na výhru z Bystřice a doma podlehlo Rozsochám 1:4, když domácím tři branky vstřelil Petr Bureš.

Petr Bureš vstřelil v první půli hattrick

Do zápasu vstoupilo lépe domácí Jívoví, které bylo nabuzené po vysoké výhře z minulého kola v Bystřici.

Ve 4. minutě Santus rozehrál nakrátko rohový kop a Jakub Koukola poslal do pokutového území přesný centr přímo na kopačku Josefa Požára a ten neměl s otevřením skóre zápasu sebemenší problém 1:0.

Po té se však ke slovu dostali i hosté a domácí jako by přestali hrát a spíše se jen bránili. To vedlo k tomu, že si ještě do poločasové přestávky stihl připsat hattrick hostující kapitán Petr Bureš.

Nejprve se téměř zadarmo dostal po chybné rozehrávce domácích k míči a sám před Štrynclem zachoval chladnou hlavu a srovnal na 1:1.

V 38. minutě si naběhl na roh a tvrdou hlavičkou překlopil vedení na stranu svého týmu 1:2.

Třetí branku přidal ve 44. minutě po té, co ostrou střelu vyrazil Štryncl skvělým zákrokem pouze před sebe a nehlídaný Bureš dorážel do prázdné branky 1:3.

Rozsochy potvrdily výhru další brankou

V druhé půli už se hra spíše kouskovala a mnoho šancí k vidění nebylo. Hrálo se spíše mezi oběma pokutovými územími.

Poslední branka zápasu padla v 75. minutě opět po chybné rozehrávce domácí obrany. Míč se po zmatcích domácích dostal k hostujícímu Jaroslavu Nebolovi a ten uzavřel účet zápasu na konečných 4:1 pro Rozsochy.

V příštím kole zajíždí Santus do Svratky a Rozsochy opět ven na hřiště rezervy Bystřice.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Po dnešním zápase jsme se mohli konečně odlepit ode dna tabulky a dostat se právě před Rozsochy, ale ty nás opět vyškolily důrazem a přímočarou hrou. Je pravda, že jsme jim ke třem gólům dost pomohli, ale na to se nedá vymlouvat.

TJ Rozsochy
Petr Bureš: V utkání jsme zaslouženě vyhráli. Domácí sice rychle vedli, my jsme si od 20. minuty šli za svým cílem. Podařilo se nám otočit do poločasu na - 3:1. Druhý poločas jsme si pohlídali a dali pojišťovací gól na - 4:1.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: ROTKOVSKÝ Petr - LÁZNIČKA Josef (N), PRÁŠIL Jiří (N).