--

--

0

Trněný a Otepka zajistili domácím vedení

Hostům vyšel úvod lépe a dokázali v ofenzivě převyšovat svého soupeře, Hajdušek se v bráně rozhodně nenudil. Ve hře Roudného bylo hodně nepřesností, do šancí se svěřenci trenéra Mertla nedostávali. První gólovka malšanů přišla ovšem ještě před 30. minutou, kdy natáhl Jasanský a Martinec výborně zasáhl. Jasanský byl v hlavní roli o pár okamžiků později. To totiž unikl svým strážcům a Rolník ho ve vápně poslal k zemi - penalta! Míč si postavil Trněný a s trochou štěstí proměnil - 1:0. A agilní Jasanský do třetice - ve spolupráci s Chytrým připravili palebnou pozici pro Otepku a bylo to už o dvě branky.

Cheb dotahoval marně

Dramatickou zápletku dostala druhá půle v 52. minutě, kdy Krupička zamířil nejkratší cesto k bráně a samostatnou akci dokázal i přesně zakončit - 2:1. Roudné následně odmítlo i z těch nejvyloženějších šancí svůj náskok posílit, a tak se strachovalo o body až do poslední minuty. Ani Chebští ale neměli ideálně seřízená mířidla, Dobeš z dobré pozice minul. Roudné tak nečekaně tvrdě vydřené body uhájilo.