17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Boj o střed tabulky dopadl lépe pro hostující Blovice

10. M. Korčík , 33. M. Korčík - 37. P. Malý (p.) , 52. T. Matoušek , 75. P. Malý , 77. Š. Merhaut
0

Domácí Vstiš na svém hřišti přivítala Blovice, které chtěly navázat na minulé kolo, když konečně na jaře získaly body. Vstiš je na tom ještě hůř a na první jarní body stále čeká

První poločas zvládli lépe domácí

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří byli hnáni početnou diváckou kulisou a od prvních minut vletěli na Blovice a podařilo se jim vstřelit dvě branky. O první branku se v 10. minutě postaral Martin Korčík 1:0 a o dvacet minut později to byl zase Martin Korčík, který poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Do konce prvního poločasu se hostům podařilo snížit z pokutové kopu, ke kterému se postavil Petr Malý 2:1. Do konce poločasu už se nic nestalo a domací drželi jednogólové vedení.

Druhý poločas přinesl obrat Blovic

Ve druhé půli už se hosté začali více prát o výsledek a tlačili se více do útoku. V 52. minutě se jim podařilo vyrovnat zásluhou Tomáše Matouška 2:2. K obratu zavelel znovu Petr Malý, který se trefil v zápase podruhé a poslal tak svůj tým do vedení 2:3. Konečný stav zápasu stanovil Štefan Merhaut, který zvýšil na 2:4. Bojovné utkání doprovodily ještě dvě červené karty, které padly na obou stranách. Hosté si zaslouženě odvážejí všechny body ze Vstiše.

TJ Sokol Blovice
Pavel Fisher: „V zápase jsme měli celou dobu převahu, ale po dvou chybách jsme prohrávali 2:0 a pak se mančaft zvednul a zaslouženě jsme vyhráli.“

TJ Družstevník Vstiš
M. Košan [-] - D. Malý [-] , P. Švec [-] , M. Korčík [-] , A. Ježek [-] , T. Krejčí [-] , J. Vodička [-] (83. M. Kaiser [-] ) , R. Švec [-] (80. V. Hřebec [-] ) , P. Purdeš [-] , T. Maday [-] , J. Pyrgal [-]

J. Šabata [-] - T. Zelený [-] , O. Šeba [-] (80. R. Šabata [-] ) , V. Šeba [-] , M. Jílek [-] - J. Diviš [-] (46. T. Matoušek [-] ) , J. Stegmuller [-] , M. Štětina [-] , V. Davídek [-] - Š. Merhaut [-] , P. Malý [-] -

ŽK: 5. D. Malý , 43. P. Švec , 46. M. Korčík , 47. P. Purdeš , 65. J. Pyrgal - 40. M. Štětina , 47. Š. Merhaut , 67. V. Davídek . ČK: 73. J. Pyrgal - 68. V. Davídek .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: Štěpánovský Michal - ŠVEC Petr (N), VESELOVSKÝ Jan (N).