23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Věchnov prohrál a dále bojuje o záchranu

0

Věchnov si prohrou s Novou Vsí B zkomplikoval sestupové starosti v Okresním přeboru.

Domácí srovnali dvougólovou ztrátu

Za krásného nedělního odpoledne sehráli věchnovští fotbalisté bojující o záchranu v okresním přeboru zápas, který je měl přiblížit k záchraně s ,,Benfikou" Nové Vsi.  Z prvopočátku vyrovnaná partie přinesla náznaky šancí na obou stranách. První vetší ohrožení brány domácích skončilo gólem, kdy ve 24. minutě hlavičkou po hrubé chybě brankáře Starého otevřel gólový účet zápasu hostující Fanda Košík. O 12. minut později zvýšil kapitán Nové Vsi Václav Bureš na 2:0. Druhá vstřelená branka zvedla mdlý výkon Věchnova a do poločasu se dvěma zásahy Ondry Ostrýže podařilo skóre vyrovnat.

Hosté vstřelili dvě branky a po zásluze vyhráli

Druhá půle začala pro domácí katastrofálně, věchnovská obrana nebyla ve své kůži a nechala v klidu skórovat nejprve Lukáše Jůdu a po té i v 57. minutě Václava Novotného. Za stavu 4:2 pro Novou Ves se pokoušeli věchnovští s osudem zápasu ještě něco udělat ale, naráželi na pevnou obranu a jistého brankáře Tomáše Čížka. Za zmíňku stojí ještě neproměněná penalta v podání Nové Vsi, kterou chytil brankář Starý a odčinil tak svou minelu z 24. minuty. Z pohledu domácích se zápas opravdu nepovedl a zkomplikovali si tak setrvání v okresním přeboru i pro příští rok, kdežto Nová Ves si příslušnost v okresním přeboru pro příští rok touto výhrou potvrdila.

TJ Věchnov
Jiří Jedlička: Prohrou jsme si zkomplikovali situaci na konci tabulky.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Potřetí na jaře jsme naplno bodovali na hřišti soupeře, což se nám nepovedlo ani jednou za celý podzim.

TJ Věchnov
D. Starý [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , Z. Fryšonc [-] , J. Bílek [-] - P. Malý [-] , T. Jelínek [-] (46. D. Uhlíř [-] ) , J. Pokorný [-] , V. Kroupa [-] , J. Vrbka [-] , P. Kučera [-] (84. T. Bukáček [-] )

T. Čížek [-] - J. Nečas [-] , J. Šandera [-] , F. Šandera [-] (53. T. Nečas [-] ) , D. Nejedlý [-] (68. M. Kuchta [-] ) - P. Bureš [-] , V. Bureš [-] , S. Kubík [-] , F. Košík [-] - V. Novotný [-] , L. Jůda [-] (83. M. Babjačok [-] )

ŽK: 52. J. Pokorný , 72. P. Kučera - 39. J. Šandera , 76. V. Bureš .
Hráči zápasu: J. Nečas , V. Novotný .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - SMOLÍK František (N), BŘEZINA Jaroslav (N).