16.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Vítkov potvrdil roli favorita

0

V první půli byla jasně lepší rezerva Vítkova. Ujala se taky díky dvěma brankám Černocha a jedné Špoka vedení 3:0. Ve druhé půli se Dolní Životice zvedly, ale víc jak jeden gól však vstřelit nedovedly.

Lídr tabulky z Vítkova přivítal na svém hřišti střelecký potentní Dolní Životice. První dějství se odehrálo za jasné převahy domácí družiny. Ta tuto skutečnost dokázala přetavit ve tři branky v síti brankáře Matěje Válka. Vítkov šel do vedení ve 12. minutě, když Tomáš Číž našel Tomáše Černocha a tomu nečinilo problém překonat hostujícího brankáře Válka - 1:0. Ve 24. minutě zahrával roh Lukáš Pavlíček a opět Tomáš Černoch nedal hostujícímu gólmanovi nejmenší šanci - 2:0. V 39. minutě vybojoval míč vítkovský Petr Mader, jenž uličkou vysunul Karla Špoka a ten potvrdil pověst kanonýra - 3:0.

Ve druhé půli Vítkov prosřídala. Ze hry šel kanonýr Karel Špok  Michal Pavlica, které nahradili dorostenci Pop a Dohnálek. Životice se pak začaly poněkud více osmělovat. V 50. minutě napadal životický Petr Dušek obránce Vítkova, dokázal vybojovat míč a jako na zlatém podnosu ho přihrál Antonínu Košárkovi, na kterého zívala už jen prázdná branky - 3:1. Domácí pak ještě zahodili penaltu. I přes toto zaváhání dovedli zápas do vítězného konce. Vítkov se tak znovu vyšvihl o bod před Těškovice do čela tabulky a další kola určitě slibují napínavou podívanou.

TJ Vítkov B
Jan Pavlíček (trenér): Zápas dvou různých poločasů. První byl z naší strany dobrý. Druhý naopak katastrofa

FK Dolní Životice
Zbyněk Světlík (trenér): Po celý zápas jsme nezačali hrát. byli jsme ustrašení, zalezlí a bez pohybu. První půle nás jasně přehrávali. Ve druhé prostřídali a dali nám trošku šance.

TJ Vítkov B
L. Pavlíček [-] - P. Mader [-] , P. Dubový [-] - K. Špok [-] (46. J. Dohnálek [-] ) - M. Pavlica [-] (46. O. Pop [-] ) , T. Černoch [-] , P. Novosad [-] (83. T. Kulhánek [-] ) , A. Vavroš [-] , M. Kudela [-] , T. Číž [-] (64. D. Rykala [-] ) , P. Hanuš [-]

M. Válek [-] - P. Jaksch [-] , P. Dušek [-] , A. Košárek [-] , M. Elbl [-] , J. Lazecký [-] , M. Pumr [-] , O. Jasník [-] (86. M. Essler [-] ) , V. Palyza [-] , R. Ondřej [-] , A. Vícha [-]

ŽK: 61. O. Pop .
Hráči zápasu: M. Kudela - P. Dušek , R. Ondřej .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: SEIPEL Jiří - BISKUP Lubomír (N), KOŠÁREK Jaromír (N).