16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Křelovice i po třetím jarním kole stále stoprocentní!

0

Hosté vlétli do jarní části jako uragán a dnes zapsali na své konto devátý bod z devíti možných. Domácí naopak podruhé v řadě odcházejí ze hřiště poraženi.

Křelovice první vzájemný duel na podzim rozhodly ve svůj prospěch v penaltovém rozstřelu a skóre 3:2 se opakovalo i dnes, tentokráte ale Heřmanova Huť zůstala zcela bez bodu. Ale pojďme popořadě. Domácí měli děsivý start do utkání, když již ve druhé minutě museli po faulu na Vacína čelit pokutovému kopu. Toho se zhostil Luděk Kyprý a poslal své barvy do vedení. Neuběhlo ani pět minut a skóre narostlo. To totiž akci svého celku zakončil rozvlněním sítě Josef Zeman. Hra se poté trochu uklidnila, ovšem další tvrdý direkt si Křelovice pro svého soupeře nachytaly na závěr poločasu. Již na 3:0 totiž zakončil Petr Vacín, jenž tentokrát faulován nebyl a svou šanci tak využil. Doslova gól do šatny a branku naděje pak ale přidal Martin Veselovský, který se trefil náramně přes zeď k tyči z volného přímého kopu.

Do druhé půle jako kdyby za domácí nastoupil jiný tým. Hosté se rázem dostávali pod tlak, ovšem svůj náskok bránili znamenitě. Až do čtyřiaosmdesáté minuty, kdy sudí Šlajs pískl penaltu i na druhé straně. Faul na Németha potrestal svým druhým zásahem v utkání Martin Veselovský a drama bylo rázem na světě. Jenže více toho již domácí nestihli a i přes dvouminutové nastavení již kýženou třetí branku nepřidali. Křelovice tak drží na jaře stoprocentní bilanci.

TJ Heřmanova Huť
Vavřina Vladimír: „Prohráli jsme si zápas díky tomu, že v prvním poločase jsme vůbec nehráli. Až druhou půli jsme byli lepší, ale hraje se devadesát minut, takže to nestačilo.“

TJ Jiskra Křelovice
Blažek Tomáš: „Zápas dvou poločasů. První jsme měli v režii my, druhý domácí. Rád bych vyzdvihl rozhodčího, který v hektickým zápase vše zvládl s přehledem. Také musím říci, že nás podržel gólman Bartoš.“

M. Sladký [-] - M. Adam [-] , V. Mencl [-] , B. Németh [-] , J. Cejthamr [-] , M. Poslední [-] , M. Veselovský [-] , M. Šůla [-] , J. Lakó [-] , T. Duník [-] (46. T. Vlach [-] ) , V. Lakó [-]

M. Bartoš [-] - M. Hrneček [-] , T. Blažek [-] , M. Blažek [-] , K. Bican [-] (68. J. Nohel [-] ) , Z. Tabaček [-] , P. Rabada [-] , V. Tyr [-] , L. Kyprý [-] (90. V. Komárek [-] ) , J. Zeman [-] (87. J. Gruber [-] ) , P. Vacín [-]

ŽK: 25. J. Lakó , 37. M. Šůla , 67. V. Lakó - 21. V. Tyr , 36. M. Hrneček , 40. P. Rabada , 65. J. Zeman , 85. P. Vacín .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Šlajs Jakub - PÁLEK Michal (N), HÁJEK Karel (N).