24.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

Viktoria Úlice si z Dobříče odvezla všechny body

33. V. Zeman , 65. J. Kusák - 7. F. Popelka , 9. P. Kalián , 81. O. Bělohlav , 85. L. Soukup (p.) , 89. L. Soukup
0

Domácí utkání nezvládli a dostali pět gólů. Hosté se trefovali na začátku a pak až na samém konci utkání.

Hosté šli za vítězstvím od začátku

V 7.minutě se měnil průběžný výsledek na 0:1, když gól vstřelil Popelka z týmu hostů. A měnil se i za další dvě minuty, protože Kalián svou střelou také zamířil přesně mezi tyče a překonal domácího gólmana Nového. Takže po devíti minutách fotbalisté Sokoloa Dobříč prohrávali 0:2 a měli co dělat, aby utkání otočili nebo alespoň srovnali. Kontaktní gól přišel ve 33.minutě zásluhou Václava Zemana. Na přestávku se tedy odcházelo za stavu 1:2.

Srovnání a pak zmar domácích

Domácím se skutečně srovnat podařilo. Diváci na vyrovnávací branku čekali do 65.minuty, kdy přesně vystřelil Jiří Kusák a stav byl 2:2. Tím ale domácí vystříleli všechny své ostré náboje a pak už se pokoušeli pálit pouze slepými. Naopak hostům se na konci začalo střelecky dařit. Nejprve dal gól v 81.minutě Bělohlav, po něm v 85.minutě Soukup a byl to právě Ladislav Soukup, který v 89.minutě skóre uzavřel na konečném výsledku 2:5.