16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

--

Leader soutěže klopýtl s Viktorkou Úlice

0

Ačkoli vedoucí tým soutěže SK Vševruby ztratil v zápase 16. kola soutěže tři body na domácím hřišti trenér A-týmu Jaroslav Zeman říká: „stále chceme vyválčit postup!“. Viktoria Úlice se postarala o další zdramatizování soutěže. Na hřišti Vševrub se jí podařilo zvítězit 0:1 a stáhnout tak náskok  na rozdíl 6-ti bodů.

První poločas bez výrazných výkonů

Domácí bez základních opor zvládali zápas velice dobře, soupeře nepouštěli k výrazným šancím a tak se stav skóre od začátku zápasu nehýbal. Ale ani útočné snahy Vševrub nekončili zrovna dvakrát slavně. Viktorce se dařilo hrát ze zajištěné obrany a Vševruby si nedokázali vytvořit tolik vyložených šancí. Do poločasu to byl učebnicový příklad remízového zápasu.

O vítězství Viktorky rozhodl Ladislav Soukup

Druhý poločas se domácí semkli a soupeře zamáčkli častými protiútoky. Navzdory zvýšenému počtu šancí se hráči Vševrub nedokázali prosadit. Až v 75. minutě utkání se jako blesk z čistého nebe objevil Ladislav Soukup za obranou Vševrub, který z brejku pohodlně zavěsil. Vzápětí se objevila řada protestů zpochybňující tento gól. A nejen podle trenéra domácích pomezní rozhodčí zpochybnil ofsajdovou situaci a domnívali se, že gól padl z ofsajdu. Nicméně hlavní rozhodčí o celé situaci nechtěla slyšet a gól bezpochyby uznal. Hostující Viktorka tedy oloupila Všvruby o všechny tři body.  SK Všeruby - SK Viktoria Úlice 0:1 (0:0)

SK Všeruby
Jaroslav Zeman trenér A-týmu: „Byl to velice vyrovnaný remízový zápas. Dneska jsme si nezasloužili vyhrát, nevytvořili jsme si tolik šancí. Chybělo nám pár opor týmu, ale na to se nechci vymlouvat. Úlice si výhru zasloužili. Stále chceme vyválčit postup!“

SK Viktoria Úlice
Pan. Šámal: „Tak určitě, hezký výkon dneska. Dařilo se nám hrát ze zadu, ale první poločas byl víceméně bez gólovek. V druhém poločase nás soupeř přimáčkl, ale z brejku se nám podařilo dát gól. Byl to velice bojovný zápas a jsem velice rád, že jsme z tohoto souboje vyšli vítězně.“