16.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

Albrechtice rozhodly ve druhé části

0

Albrechtice o třech bodech rozhodly dvěma góly ve duhém poločase.

Poslední soutěžní utkání v tomto ročníku má A tým Baníku, který na svém hřišti přivítal mužstvo z Petřvaldu na Moravě. V prvním poločase bylo k vidění několik zajímavých situací a diváci se měli na co dívat. Ani hostující ani domácí hráči pokoušející se o zakončení však ve svých šancích neuspěli a první část tak skončila 0:0.

I ve druhém poločase utkání rozhodně nuda nebyla a přišly i dvě branky v utkání, o které se postaral domácí Baník, kdy první branku v utkání vstřelil v 53. minutě David Dorozlo a konečný výsledek 2:0 stanovil v 89. minutě Martin Enenkel. Baník tak tímto vítězstvím v letošním ročníku 1. A třídy skupiny B bere čtvrté místo. Hoši děkujeme!

Text zdroj: FK Albrechtice-facebook

FK Baník Albrechtice
Dušan Kohút (trenér): Soupeř hrál velmi dobře, objektivně je třeba uznat, že si porážku nezasloužil. My jsme nepotvrdili zlepšený herní výkon z posledního kola v Brušperku, kde jsme sice prohráli, ale hráli jsme slušně. Dneska to bylo naopak, ale zase máme body. Po zisku míče jsme jej okamžitě ztráceli, nefungoval nám přechod do útoku. Petřvald hrál rychle a přesně, měl asi čtyři šance. Tři body jsou doma, ale poslední čtyři zápasy nebyly z naší strany herně povedené. S takovou bychom určitě nehráli vrch tabulky, ale spíše spodek Zdroj: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/vitezne-louceni-albrechtic-20160619.html

A. Hekera [-] - M. Široký [-] , J. Klus [-] , M. Kulhánek [-] , T. Kloza [-] (64. M. Pařík [-] ) , D. Žyla [-] , M. Korzeniowski [-] , J. Kociolek [-] (81. P. Parchanský [-] ) , P. Pasz [-] (46. M. Enenkel [-] ) , A. Věčorek [-] , D. Dorozlo [-]