15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

--

--

Přestřelku opanoval Spálov

0

Dloiho to nevypadalo na takovou přestřelu. Až do 30. minuty svítilo na ukazateli skóre 0:0. V 31. minutě otevřela Kopřivnice skóre Košárkem. O tři minuty později Spálov srovnává skóre. V 37. resp. 40. minutě se Spálov opět prosazuje a vede už 3:1. Hosté však postupně snížili a v 44. minutě dokonce srovnali na poločasových 3:3. Do druhého děhství vstoupila domýcá družian lépe a odměnou jí byla branka na 4:3. Kopřivnice však nehodila flintu do žita a neustále hrozila a snažila se o vyrovnání. Definitivní pojistku domácí dal lobem ze 40 metrů v 85. minutě Klevar. Pak už se zápas pouze dohrával a Spálov si připsal do tabulky tři body. Domácí se před posledním kolem pohybují na druhém místě tabulky a jen bod jim chybí na první Starý Jičín. Kopřivnice je deváta a už ji nemůžou nastat záchranářské starosti.