17.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

Dětenice ukořistily na půdě Železnice všechny tři body

0

O vítězství hostů rozhodl v 85. minutě Kubín.

Hra nevalné úrovně

V utkání o třetí místo tabulky neviděli diváci příliš pohlednou hru. Hráčům překážel především velmi těžký terén.

Jediná trefa pět minut před koncem utkání

Přestože měli domácí po celé utkání převahu, nedokázali proměnit ani jednu ze svých brankových příležitostí, a tak hosté, kteří hrozili především z brejkových situací, rozhodli o osudu zápasu pět minut před koncem.

TJ Sokol Železnice B
Ondřej Drahoňovský, hráč: "Na velice podmáčeném hřišti se odehrál souboj o třetí místo tabulky a v podání domácího celku se jednalo o "Festival" neproměněných šancí. Hosté hrozili pouze z protiútoků a vstřelili branku v 85.minutě z velice šťastné střely. Velká škoda ztracených bodů, navíc na domácím hřišti."

Dětenice
Michal Bobek, sekretář Dětenic: "Odehráli jsme těžké utkání na těžkém terénu. V poli byla podle mého názoru hra vyrovnaná. Domácí si vytvořili gólové příležitosti, ale neproměnili je. My jsme rozhodli pět minut před koncem utkání z ojedinělé střely, poté ustáli závěrečný tlak Železnice a odvezli si tři body za vítězství 1:0.

K. Ziegelheim [-] - J. Nožička [-] , K. Ziegelheim [-] , I. Janda [-] , T. Morávek [-] - F. Procházka [-] (69. D. Ivan [-] ) , T. Rejmont [-] (85. J. Vrabec [-] ) , O. Drahoňovský [-] - J. Kyselo [-] (46. L. Vik [-] ) , M. Daniš [-] (67. T. Čapek [-] ) - M. Pejskar [-] (74. O. Morávek [-] )

Dětenice
J. Najman [-] - P. Siřínek [-] , M. Šolc [-] , M. Bobek [-] , M. Kubín [-] - J. Rykl [-] (69. J. Šolc [-] ) , M. Bacovský [-] , M. Jozífek [-] (92. L. Rykl [-] ) , M. Šoltys [-] - D. Kuzma [-] (89. M. Řehák [-] ) , J. Rys [-]

ŽK: 91. L. Vik - 58. M. Šolc , 78. M. Bacovský , 87. M. Kubín .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: Střížka Daniel - DANIŠ Ondřej (N), BACOVSKÝ Jan (N).