--

--

--

0

Slovácko si doma bez problémů poradilo s Orlovou a v tabulce má jen bod ztrátu na druhou příčku

Domácí začali tradičně poklidnou kombinační hrou, často drželi míč a soupeře za polovinu příliš nepouštěli. Béčko Slovácka udeřilo hned z první velké šance zápasu. Havlík, který je rozdavačem přesných přihrávek, našel za obranou nabíhajícího Eldara Civiće, který poslal míč podél brankáře Pacanovského. Po půlhodině hry našel Civićův centr Lukáše Sadílka a ten upravil na 2:0. Hned vzápětí Michna trefil tyč a po lobu Mezlíka zase Zajíc jen pohladil břevno.

Ve druhé půli přece jen tempo hry opadlo, přestože Slovácko mělo míč po většinu času pod kontrolou. To nejzajímavější z druhé půle se odehrálo kolem 70.minuty. Jeleček orazítkoval tyč, souhru Galušky a Sadílka zlikvidoval zákrokem hostující gólman. Branku vstřelil až Tomáš Zajíc, který únik chladnokrevně zakončil.