--

--

--

0

Hodinu hry vedla domácí Orlová 2:0, ale závěr patřil lídrovi tabulky a minutu před koncem dokonal obrat Falta

Po prvním poločase vedla domácí Orlová, skórovala dvakrát po přímých kopech zakončených hlavičkou.

Hanáci se ovšem nevzdali a po přestávce zabojovali. V 62. minutě po centru Texla snížil P. Ševčík, po minutě srovnal Hladík. Vývoj zápasu se hostům podařilo dokonale otočit, když minutu před koncem dal vítěznou branku Šimon Falta.

FK Slavia Orlová - Lutyně
Josef Jadrný, trenér Orlové: Přípravu na rychlostně vybaveného soupeře jsme rozhodně nepodcenili a podle průběhu prvního poločasu to snad bylo i vidět. Devět z deseti hráčů soupeře jsou rychlostní typy, u nás však nedostali prostor k ničemu. Musím přiznat, že poprvé v sezóně jsme ve druhé půli odešli fyzicky. Zastavit mladé olomoucké kluky se nám dařilo jen poločas. Pak byl lepší soupeř.

SK Sigma Olomouc B
Augustin Chromý, trenér Sigmy B: Je dobré, že jsme zápas otočili, ale za první poločas si určitě pochvalu nezasloužíme. Počítali jsme s tím, že domácí budou hrát agresivně, že to bude hodně o soubojích, s tím jsme se potřebovali srovnat. Ale dvakrát jsme propadli ve standardních situacích, dostali jsme dvě téměř totožné branky a to se prostě nesmí stávat. To mě hodně zvedlo. Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali, vytvářeli si šance a zápas otočili. Za druhý poločas pochvala, ale první se mi nelíbil, to se nesmí opakovat.

R. Szarowski [-] - P. Lisický [-] , K. Skoupý [-] , I. Schroner [-] , F. Panák [-] (81. T. Mleziva [-] ) - J. Urban [-] (89. J. Kubiš [-] ) , M. Limanovský [-] , V. Cverna [-] , J. Vybíral [-] - M. Tomáš [-] (66. J. Uher [-] ) , J. Kopel [-]

M. Bárta [-] - J. Texl [-] , O. Ševčík [-] , J. Štěrba [-] , V. Jemelka [-] - J. Hladík [-] (79. J. Yunis [-] ) , F. Richter [-] , Š. Falta [-] (90. J. Vichta [-] ) , L. Kalvach [-] - P. Ševčík [-] , T. Chorý [-]

ŽK: 74. V. Cverna - 87. O. Ševčík .