--

--

0

Na jaře tápající Třebíč tentokrát potrápila mužstvo ze špice tabulky

V prvním poločase měla více ze hry domácí Kroměříž, do první gólové šance se však dostali hosté z Třebíče. V 18.minutě Novotný vyslal svojí přihrávkou do samostatného úniku Johnsona, který volil střelu z velkého vápna, s tou si ale Petr v brance domácích bez problémů poradil. Domácí se ujali vedení ve 27.minutě po rohovém kopu, kdy se v hlavičkovém souboji prosadil Neubert.

Ve druhém poločase byla Třebíč lepším mužstvem, vytvořila si před brankou domácích několik závarů, brankově se však neprosadila. Nejblíže gólu měl třebíčský Havránek, který ale v rozhodujícím okamžiku před brankářem Petrem na míč nedosáhl.

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Vlastimil Chytrý, trenér HS Kroměříž: Zakončili jsme náročný anglický týden, Uničov, Olomouc, Třebíč ziskem 7 bodů a posunem na druhou příčku MSFL. Musím kluky pochválit za dnešní hlavně psychicky náročné utkání, kdy jsme trpělivě dobývali pevný obranný val hostů a i druhé utkání v domácím prostředí jsme vyhráli 1:0. Je to pro nás obrovské povzbuzení do zbytku sezóny a já věřím, že naše bodová série bude pokračovat i v dalším utkání v Opavě.

HFK Třebíč
Libor Zelníček, trenér HFK Třebíč: Odehráli jsme dobré utkání, byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem. V první půli byli lepší domácí, ale ve druhém poločase jsme byli lepším týmem my. Chybí nám střelec, který by dokázal v těch důležitých momentech před bránou to tam dotlačit. Po porážce nemůžu být spokojený, ale dnes jsme to odehráli dobře.

R. Petr [-] - O. Cverna [-] , V. Látal [-] , R. Budín [-] , T. Netopil [-] - L. Nevřala [-] (62. F. Žák [-] ) , T. Strašák [-] (83. J. Hromek [-] ) , T. Mazouch [-] , L. Salachna [-] - D. Steiner [-] (78. L. Kutra [-] ) , M. Neubert [-]