--

--

0

SK Líšeň
Rudolf Čampa, kapitán SK Líšeň: Utkání začalo v celkem svižném tempu, kterému přispělo i počasí a hlavně mokrý trávník. Díky pěkné akci ze 13.minuty po ose Fischer - Markovič jsme šli do vedení. Škoda, že trvalo ,,jen" cca 20 minut. Po zkratu našeho obránce v pokutovém území byla nařízena penalta a co horší červená karta pro Miroslava Krále. Soupeř z následného pokutového kopu vyrovnal na 1:1. Náš další krásný gól padl po přestávce opět po ose Šembera – Fischer - Markovič. Soupeř vrhl všechny své síly do útoku. Bohužel jsme nedokázali výhru uhájit a v závěru inkasovali zbytečnou branku na 2:2.