28.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Kobeřice rozhodly v prvním dějství

0

Vítkov v zápase s Kobeřicemi zaspal úvod střetnutí, a už ve 2. minutě obdržel první branku.Vítkov mohl srovnat skóre, ale jejich branka nebyla pro ofsajd uznána a další šanci zahodil. Gólově se tak znovu prosadily Kobeřice, které do konce poločasu nasázely domácím ještě tři branky, přičemž tu poslední z penalty. Vítkov v 55. minutě dokázal snížit na 1:4, ale zvrat se nekonal. Kobeřice odpověděly hned vzápětí, když Oberherr zkompletoval hattrick. V dalším průběhu dalo každé z mužstev ještě jenu branku a na konci zápasu svítil na ukazeteli skóre konečný výsledek 2:6